Plejada gwiazd na koncercie dla Ukrainy. Janusz Józefowicz zaprosił największych artystów

Koncert dla Ukrainy

Koncert dla Ukrainy

Buffo – koncert dla Ukrainy z plejadą gwiazd. Kto wystąpi? Ile kosztuje bilet wstępu? Gdzie oglądać transmisję na żywo? Cały dochód ze sprzedaży wejściówek trafi na szczytny cel.

Janusz Józefowicz jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, na której uzyskał tytuł magistra. Wystawił kilka spektakli, dzięki którym otrzymał stypendium od amerykańskiego rządu. Dzięki temu posiadał budżet, by sfinansować grupę tancerzy, którzy dla niego pracowali. Po jakimś czasie zaczął pracować jako choreograf w Berlinie, a potem został pedagogiem na Akademii Teatralnej.

Reżyser w 1992 roku został dyrektorem artystycznym Teatru Studio Buffo, w którym stworzył studio Metro. W międzyczasie myślał o musicalu, do którego przez rok szukał aktorów, których sam wyszkolił. Wśród nich byli: Edyta Górniak, Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, a także Robert Janowski. Sztuka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po wystawieniu jej w Teatrze Dramatycznym w Warszawie przeniosła się na Broadway, a następnie do Moskwy i Petersburga.

Mężczyzna mimo napiętego grafiku znalazł również czas na miłość. Po rozwodzie z Danutą, z którą ma córkę Kamilę oraz syna Jakuba, związał się z Nataszą Urbańską. Zakochani zdecydowali się sformalizować swój związek w 2008 roku. Owocem ich miłości jest 13-letnia Kalina. Parę połączyło wspólne zamiłowanie do teatru i musicali. Prowadzili razem program taneczno-muzyczny na antenie TVP1, a także oboje pracują w Teatrze Studio Buffo.

Koncert Buffo dla Ukrainy. Kto wystąpi?

Józefowicz nie pozostał obojętny na to, co dzieje się obecnie w Ukrainie. Jak wiadomo, nasi sąsiedzi ze wschodu, 24 lutego zostali zaatakowani przez rosyjskie wojsko. Kobiety z dziećmi od wczesnych godzin porannych były zmuszone do ewakuacji, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim pociechom. W pomoc uchodźcom zaangażowało się wiele polskich gwiazd.

Telewizja Polska także okazała solidarność i zorganizowała koncert, podczas którego zbierane były pieniądze dla najbardziej potrzebujących Ukraińców. Na podobną pomoc zdecydował również Janusz Józefowicz.

Już 7 marca o godzinie 20:00 w Teatrze Studio Buffo odbędzie się spontaniczny Koncert dla Ukrainy, podczas którego wystąpi największa gwiazda tego miejsca – Natasza Urbańska. Na scenie pojawią się również tacy artyści jak: Michał Szpak, Kasia Moś, Marian Opania, Michał Bajor, Kastarzyna Stankiewicz, Arek Kłusowski, a także Maria Sadowska.

Bilety na koncert Buffo dla Ukrainy – ceny i transmisja online

Wydarzenie będzie biletowane. Ceny rozpoczynają się od 150 złotych. Istnieje również możliwość wykupienia za 50 złotych dostępu do transmisji online. Cały dochód zostanie przekazany przebywającym w Polsce uchodźcom ukraińskim za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej.

Dołączycie do wydarzenia?


Zrzut ekranu 2022-03-3 o 12.16.38
Zrzut ekranu 2022-03-3 o 12.16.54
Natasza Urbańska na koncercie Solidarni z Ukrainą

Natasza Urbańska na koncercie Solidarni z Ukrainą

Komentarze

 • Lucyna pisze:

  Natasza ma talent,jest super. Ma wiele zazdrosnych ludzi wokół. Przykre jak podli są ludzie.

 • GośLucynać pisze:

  Natasza ma talent,jest super. Ma wiele zazdrosnych ludzi wokół. Przykre jak podli są ludzie.

 • Janusz pisze:

  Na koncert nie pójdę. Natasza jest nie do oglądania. Chodzi o pieniądze, ale nie dla Ukraińców ale dla pseudoartystów. Już nie raz pokazali jak rzucają się na kasę. Nie dam dla nich ani grosza. Nie są tego warci, szczególnie Natasza i Edyta.

 • Krystyna Brzezińska pisze:

  Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy chcą pomóc ,w tragicznej sytuacji obywateli Ukrainy..

 • Gość dziunia pisze:

  I znowu zbiorą kasę dla siebie Ci artyści to pazerni ludzie wciąż mało i mało wstydu nie mają

 • Gość Magda pisze:

  Pełna zgoda z Marią. Nie „trawię” pani Nataszy. Zamiast koncertów proponuję wolontariat np. na Dworcu Zachodnim.

 • Gośćzaneta pisze:

  Ciekawe czy Pan Józefowicz zalaci ludziom za występ czy tylko chce zarobić jak jego zonusia

 • Gośćm Maria pisze:

  Na koncert nie pójdę
  Bo nie lubię jak mialczy jego żona Natasza

  • Gościówka pisze:

   Ja też na koncert nie pójdę, chociaż w przeciwieństwie do ciebie bardzo lubię Panią Nataszę, ale mieszkam bardzo daleko od Warszawy

  • Gość pisze:

   Jestes psychiczną osoba Natasza ma cudny głos piekna kobieta i dalej pisz o swojej rodzinie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×