Szukaj

Martyna Wojciechowska podjęła ryzykowną decyzję dotyczącą swojej 11-letniej córki! Wszystko przez Przemka Kossakowskiego!

Martyna Wojciechowska i córka Marysia

Przemek Kossakowski zajmuje się córką Martyny Wojciechowskiej

Jedna z najbardziej przebojowych gwiazd TVN, Martyna Wojciechowska, wreszcie spotkała na swojej drodze mężczyznę marzeń. Wybrankiem jej serca okazał się być ekstremalny podróżnik Przemysław Kossakowski. Para raczej nie ukrywa swojego uczucia, bowiem Martyna z Przemkiem pojawiła się już razem na kilku imprezach. Zatem nie ma żadnych wątpliwości, że to jest wielka miłość.

Martyna Wojciechowska z ukochanym była ostatnio w Sopocie, gdzie towarzyszyła im córka podróżniczki, 11-letnia Marysia. Okazuje się, że dziewczynka bardzo szybko złapała świetny kontakt z Przemkiem, którego wręcz uwielbia. Z tego faktu najbardziej cieszy się sama Martyna, która już niebawem wyrusza w swoją kolejną podróż, związaną z nowym sezonem programu Kobieta na krańcu świata.

Podczas wcześniejszych wypraw Martyna była spokojna o córkę, bowiem Marysia przebywała pod opieką ukochanych dziadków. Jak się okazało, tym razem będzie inaczej. Według ustaleń Na żywo, gwiazda TVN zaufała Przemkowi tak bardzo, że pozostawi pod jego opieką swoją Marysię! Nastolatka ostatnie dni wakacji dziewczynka spędzi w pięknym domu Przemka na Podlasiu.

Przed Przemkiem Kossakowskim trudne zadanie, bowiem sam nie ma dzieci, jednak jak mówią jego znajomi, Marysię traktuje jak własną córkę. Podróżnik ma jednak pewne doświadczenie w opiece nad dziećmi, bowiem w swoim programie opiekowała się aż czwórką dzieci.

Czy w realu partner Martyny Wojciechowskiej sprawdzi się w roli ojca?

To jakiś żart? Magda Gessler skrytykowała… Martynę Wojciechowską! Nie uwierzycie czym jej podpadła

Córka Martyny Wojciechowskiej już wyrobiła sobie zdanie na temat Przemka Kossakowskiego. Jak go ocenia?

Martyna Wojciechowska zabrała córkę na ryzykowną wyprawę. Umiejętności Marysi zadziwiły nawet Annę Lewandowską!


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×