Krystian Wieczorek po latach odszedł z serialu. Kto zastąpi gwiazdę „M jak miłość”? Giełda nazwisk ruszyła

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek niedawno zrezygnował z roli w serialu TVP. Kto go zastąpi? Tabloid ujawnił nazwiska pierwszych kandydatów.

Krystian Wieczorek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów M jak miłość. W serialu Dwójki wciela się w postać mecenasa Budzyńskiego. Przez trzy lata grał także w Komisarzu Alexie. Wiadomo jednak, że zrezygnował z drugiej ze wspomnianych produkcji. Powodem ma być fakt, że został zatrudniony w konkurencyjnej stacji. Te doniesienia potwierdziła TVP:

Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do „Komisarza Aleksa”, dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa – powiedział Sławomir Jóźwik z TVP w Świecie Seriali.

Pudelek dotarł do osoby z otoczenia aktora. Powiedział, że w tej sprawie nie będzie oficjalnego komentarza. Mężczyzna ma dowolność w wyborze produkcji i czasami trzeba pójść o krok dalej, by się rozwinąć i zdobyć nowe doświadczenia:

Krystian zadomowił się w „M jak Miłość” – tam ma komfort i poczucie bezpieczeństwa. Reszta projektów się po prostu zmienia. Jesteśmy otwarci na propozycje, nawet z telewizji publicznej – jeśli aktor zaakceptuje projekt. Marka TVP nie jest powodem, by rezygnować z dobrych projektów serialowych. Na planie „Komisarza Aleksa” zachodzą zmiany – wielu aktorów porezygnowało kosztem innych produkcji – artyści chcą się rozwijać. Główna obsada powolutku szuka nowych wyzwań. My wciąż obserwujemy sytuację.

Komisarz Alex. Kto zastąpi Krystiana Wieczorka?

Super Express donosi, że Wieczorek pojawi się w nowym serialu Polsatu Maria Matejko. To polska wersja francuskiej hitowej produkcji Candice Renoir. W główną rolę wcieli się Paulina Chruściel. Doniesienia oficjalnie potwierdziła Telewizja Polsat na swojej oficjalnej stronie internetowej:

W pozostałych rolach znani i lubiani aktorzy: Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Krystian Wieczorek i Anna Matysiak. Za reżyserię serialu odpowiada Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji jest Justyna Pobiedzińska.

Kto zatem zastąpi go na planie serialu Komisarz Alex? Dziennik podaje, że „aktor ma być bardziej męski i charyzmatyczny od poprzedniego, gdyż jego bohater wychowywał się na ulicy, jest szorstki i dobrze się bije”:

Nieoficjalnie mówi się, że szansę na rolę mają: Lesław Żurek, Kamil Maćkowiak i Michał Czernecki — czytamy na łamach dzisiejszego wydania gazety.

Kto z nich ma największą szansę? O tym przekonamy się wkrótce.


Krystian Wieczorek gwiazdą nowego serialu

Krystian Wieczorek gwiazdą nowego serialu

Lesław Żurek - premiera spektaklu Single po japońsku

Lesław Żurek - premiera spektaklu Single po japońsku

Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki - konferencja promująca serial Motyw

Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki - konferencja promująca serial Motyw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×