Romeo Beckham chwali się romantycznymi wakacjami z nową dziewczyną. Nastolatek wpadł po uszy

Romeo Beckham z dziewczyną na wakacjach

Romeo Beckham z dziewczyną na wakacjach

Drugi syn Beckhamów jest zakochany. Romeo Beckham ma dziewczynę, którą chętnie chwali się na Instagramie. Ostatnio para nastolatków wybrała się na romantyczne wakacje. Nie brakuje rozkosznych zdjęć.

Victoria i David Beckhamowie to jedna z najbardziej znanych par na świecie. Wokalistka Spice Girls oraz angielski piłkarz pobrali się w 1999 roku. Maja trzech  synów: 21-letniego Brooklyna Josepha, 18-letniego Romeo Jamesa i 15-letniego Cruza Davida oraz 9-letnią córkę Harper Seven.

Oboje doskonale wiedzą jak zarobić duże pieniądze. Ich syn Romeo zbił fortunę już jako 12-latek. Syn Victorii i Davida wziął wówczas udział w kampanii Burberry, za co otrzymał niebagatelną sumę 45 tysięcy funtów, czyli około 230 tysięcy złotych.

Romeo jest wielkim miłośnikiem mody. Planuje wydać wszystko na kolekcję ubrań. Oczywiście pod okiem mamy, która ma mu doradzić co warto kupić. Romeo poważnie rozważa karierę modela a później projektanta – powiedziała w rozmowie z magazynem Star, asystentka Victorii Becham.

Niezwykle przystojny Romeo Beckham, który do niedawna pasjonował się sportem, a głównie tenisem i piłką nożną, dał jasno do zrozumienia, że ​​teraz ma jeszcze jedną pasję – spędzanie czasu ze swoją dziewczyną, modelką Mią Regan.

Ta miłość musi być rzeczywiście mocno angażująca syna Beckhamów, bo Romeo z chęcią i w ilościach hurtowych  dzieli się zdjęciami i filmami z ukochaną. Urokliwa blondynka podobno poznała już nawet swoich teściów i towarzyszy chłopakowi na każdej rodzinnej imprezie.

Romeo Beckham z dziewczyną na wakacjach. Wspólne zdjęcie pary

Para pierwszy raz była widziana we wrześniu 2019 roku. Wówczas Romeo zabrał nastoletnią modelkę na pokaz mody swojej mamy. Syn Victorii i Mia zostali wówczas sfotografowani w drodze na wydarzenie.  Podczas samego show jednak rozdzielono ich. Romeo siedział w pierwszym rzędzie ze swoim rodzeństwem i tatą Davidem, a jego ukochana została posadzona z tylu widowni.

Dziś nastolatkowie są nierozłączni. Pewnie za żadne skarby nie daliby się posadzić osobno. Niedawno Romeo Beckham zaprosił swoją dziewczynę Mię Regan na romantyczny wypoczynek nad morze w Kornwalii. Młodzi nie mogą się sobą nacieszyć. Swoim szczęściem dzielą się z internautami, publikując urocze zdjęcia. Jedno z nich odbiło się szerokim echem w mediach.

View this post on Instagram

🙂

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) on

Romeo powoli wyrasta na nowego ulubieńca brytyjskiej kolorowej prasy. O jego związku donoszą najbardziej poczytne brytyjskie magazyny, z Hello na czele. Tylko patrzeć, jak drugi syn Beckhamów przyćmi swojego starszego brata, który jeszcze niedawno miał swoje 5 minut w mediach. Wszystko za sprawą zaręczyn i ślubnych planów.


Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×