To już prawdziwa plaga. Kolejna aktorska para znika z „M jak Miłość”. W Grabinie zrobi się bardzo pusto

M jak Miłość

M jak Miłość

Z M jak Miłość znikają kolejne gwiazdy. Właśnie pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka serialu, która nie brzmi optymistycznie dla widzów. Kogo nie zobaczymy na ekranie?

M jak Miłość to jedna z najpopularniejszych telenoweli w Polsce. Od ponad dwóch dekad widzowie śledzą losy rodziny Mostowiaków. W tej produkcji dosłownie i w przenośni narodziło się wiele kolejnych gwiazd, dla których serial był trampoliną do dalszej kariery w branży. Akcja telenoweli na samym początku toczyła się głównie w rodzinnej miejscowości bohaterów, czyli Grabinie. Niewielka urokliwa wieś nieopodal stolicy była tłem wielu zawiłych perypetii jej mieszkańców. Chociaż od premiery pierwszego odcinka minęło już wiele lat, serial niezmienne gromadzi przed telewizorami tak samo liczną grupę fanów.

Produkcja była furtką do kariery między innymi dla Małgosi Kożuchowskiej, która po 12 latach wcielania się w rolę Hanki Mostowiak zdecydowała się odejść i rozpocząć dalszy etap kariery. Z tasiemcem kilka lat temu pożegnała się także Joanna Koroniewska, a widzowie cały czas liczą na to, że jeszcze zobaczą ją na ekranie. Na oczach fanów dorastała też Kasia Cichopek, która na planie pojawiła się jako nastolatka, a teraz grana przez nią Kinga jest już szczęśliwą żoną i matką czwórki dzieci.

Kolejne gwiazdy znikają z M jak Miłość

Zaledwie kilka dni temu do sieci trafiła informacja, że z serialem żegna się Krystian Domagała. Młody aktor wcielał się od 19 lat w postać Mateusza Mostowiaka, czyli syna jednego z głównych bohaterów. Na planie pojawił się jeszcze jako niemowlak. Teraz planuje skupić się przede wszystkim na nauce.

Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji.

W sieci właśnie pojawiły się informacje o kolejnych gwiazdach, które już niedługo znikną z serialu. Barbara Wypych i Tomas Kollarik, czyli serialowi Sonia i Janek mają pożegnać się z produkcją. W ostatnich odcinkach widzowie byli świadkami ich ślubu, który zakończył się tragicznie. Pan młody został postrzelony przez płatnego mordercę. Przeżył napad, a portal superseriale.se.pl podaje, że razem z niedoszłą żoną podjął decyzję o tym, że muszą opuścić Grabinę.

Widzowie „M jak miłość” ostatni raz zobaczą Sonię i Janka właśnie w szpitalu, po operacji. Po kilku tygodniach z rozmowy Barbary (Teresa Lipowska) z Ulą (Iga Krefft) w 1580. odcinku będzie wynikało, że policjanci są już daleko od Grabiny, ukryli się gdzieś i nie wiadomo, czy w ogóle wrócą. A to oznacza tylko jedno, do końca tego sezonu „M jak miłość” Janek i Sonia nie pojawią się już w serialu. Wszystko zależy od producentów, czy ich wątek powróci w nowych odcinkach po wakacjach 2021 – czytamy na portalu.

Nie wiadomo jeszcze, jak scenarzyści rozwiążą ten emocjonujący wątek i czy serialowi Sonia i Janek wrócą kiedyś do Grabiny.

 


M jak miłość, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość, Sonia (Barbara Wypych)

M jak miłość, Sonia (Barbara Wypych)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×