Szukaj

Kolejne nowości w TVP1. Wiemy, kto poprowadzi program late night show!

Piotr Gociek poprowadzi program typu late night show o kulturze i popkulturze

Piotr Gociek poprowadzi late night show w TVP1

Wczoraj odbyła się konferencja ramówkowa TVP1, na której zaprezentowano wszystkie propozycje stacji na zbliżającą się wiosnę. Zobaczymy kilka nowości, nowych seriali, w tym „Bodo” i starych szlagierów w nowej formie, jak np. „Pegaz” czy „Sonda 2”.

Zobacz: Wiosenna ramówka TVP1: Edyta Herbuś, Maciej Zakościelny, Roma Gąsiorowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez Telewizję Polską jest program typu late night show o kulturze i popkulturze, który będzie emitowany zaraz po serialu „Bodo”. Poprowadzi go Piotr Gociek.

Do programu będą zapraszane osoby związane z kulturą, filmem, muzyką, a także gwiazdy i aktorzy, by porozmawiać z nimi na bieżące tematy. Format będzie realizowany w studiu z udziałem publiczności. Producentem jest Andrzej Horubała.

Piotr jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowany, bo interesuje się popkulturą, a zasadniczo publicyści konserwatywni nie się kojarzeni z tymi tematami – mówi Jan Pawlicki, dyrektor TVP1 w rozmowie z wiartualnemedia.pl

Kim jest Piotr Gociek?

Dziennikarz związany jest z gazetą „Do Rzeczy”. Dodatkowo prowadzi poranne pasmo w Telewizji Republika i „Sygnały dnia” w radiowej Jedynce. W przeszłości pracował m.in. z „Rzeczpospolitą” i Radiem Plus, publikował artykułu w magazynach fantastycznych. Jest autorem trzech książek.

Piotr Gociek poprowadzi program typu late night show o kulturze i popkulturze

Piotr Gociek poprowadzi program typu late night show o kulturze i popkulturze


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×