Wolańska w nowym „Koglu Moglu” przejdzie mega metamorfozę. Ewa Kasprzyk pokazała zdjęcia. Fryzjer nieźle zaszalał

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Kogel Mogel 4. Praca na planie wre. Ewa Kasprzyk pokazała, jak zmieni się jej bohaterka. Wolański będzie miała krótkie włosy i styl jakby luksusowy.

Ewa Kasprzyk zadebiutowała na dużym ekranie rolą zaradnej KwirynyDziewczętach z Nowolipek. Krytyka doceniła ją za dramaty Głód serca i Bellisima, a publiczność pokochała za komediowe role w filmach z serii Kogel-Mogel. Aktorka jest przekorna i wytrwała, jak to zodiakalny Koziorożec. Do egzaminu wstępnego do szkoły teatralnej przystępowała aż cztery razy – chciała udowodnić temu, kto twierdził, że się nie nadaję do tego zawodu, iż nie ma racji.

Mam tak po ojcu, który wyrzucony drzwiami, wchodził oknem. Każdy ma w środku wewnętrzny głos, który podpowiada mu, co ma robić. Mnie mój kazał brnąć w aktorstwo do skutku. Podziwiam ludzi, którym od razu się wszystko udaje, ale sama walczę o swoje, jeśli wierzę, że coś ma sens, nawet jeśli na początku nie jest zbyt różowo. Zresztą sukces okupiony wysiłkiem lepiej smakuje. Coś, co łatwo przychodzi, nie daje takiej satysfakcji. – mówiła w magazynowi VIP.

Trzecia część Kogla Mogla, która miała swoją premierę w 2019 roku, pomimo bardzo słabych recenzji przyniosła producentom tyle zysków, że postanowili zaryzykować i poprosić scenarzystkę Ilonę Łepkowską o kontynuowanie komedii.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia, ale na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka – czytamy w opisie czwartej części komedii.

Kogel Mogel 4: Wolańska w krótkich włosach

W filmie nie mogłoby zabraknąć autorki kultowych słów „Marian, tu jest jakby luksusowo”, czyli Wolskiej granej przez Ewę Kasprzyk. I choć jak zdradził Super Express, aktorka nie była pocieszona po trzeciej części, z powodu usunięcia kilku scen z jej udziałem, to ostatecznie i tak zgodziła się wystąpić w czwartej części. Mało tego! Pojawi się w zupełnie nowej fryzurze. Takich krótkich włosów chyba nie miała nigdy!

Wolańska w nowym wydaniu Kogel mogel 4 – napisała pod zdjęciem z planu filmu.

View this post on Instagram

Wolanska w nowym wydaniu Kogel mogel 4

A post shared by Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk) on

Co na to fani?

  • Wolańska is cool.

  • Klasa.

  • Tak jakby luksusowo.

A wam, jak się podoba odmieniona Wolańska?


Ewa Kasprzyk jako Wolańska w

Ewa Kasprzyk jako Wolańska w "Kogel-mogel 4"

Ewa Kasprzyk jako Wolańska

Ewa Kasprzyk jako Wolańska w "Kogel-mogel 4"

Ewa Kasprzyk, Shakira - konferencja prasowa filmu

Ewa Kasprzyk, Shakira - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×