Kogel-Mogel 3: Oficjalny zwiastun jest już w sieci! Będzie hit na miarę dwóch poprzednich części? [WIDEO]

Kogel Mogel 3 zwiastun

Kogel Mogel 3 zwiastun

Oficjalny zwiastun Kogel-Mogel 3

Trailer do filmu Kogel-Mogel 3 trafił do sieci. Jak prezentuje się film? Kto w obsadzie? Kiedy premiera? Zobaczcie zawiastun!

Co się wydarzy w Kogel-Mogel 3?

Już jest! Trailer do filmu Kogel-Mogeltrafił do sieci. Najbardziej wyczekiwana premiera ostatnich miesięcy zbliża się wielkimi krokami. Kontynuacje legendarnej komedii obejrzymy w kinach już 25 stycznia 2019 roku. Fani, którzy zacierają już ręce, muszą niestety poczekać jeszcze cały miesiąc by poczuć specyficzny klimat i zobaczyć jak potoczyły się losy bohaterów.

Mogą pocieszać się jednak trailerem, który jest naprawdę znakomity. Kultowe teksty, zabawne sytuacje i fantastyczna obsada! Świetna zabawa gwarantowana. O czym będzie trzecia część uwielbianej przez Polaków komedii?

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel Mogel”. Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Zapowiada się wybornie!

Jest już szalony plakat do „Kogel-Mogel 3”! Znana jest również oficjalna data premiery kultowej komedii!

Anna Mucha w „Kogel Mogel 3” zagrała rolę, którą przejdzie do historii! „Takie propozycje dostaje się raz na 30 lat” [WIDEO]

Która wielka gwiazda zrezygnowała z roli w „Kogel Mogel 3”? Ilona Łepkowska ujawniła jej nazwisko przed naszą kamerą [WIDEO]


Kogel-Mogel 3 - nowy plakat i data premiery

Kogel-Mogel 3 - nowy plakat i data premiery

Nikodem Rozbicki i Anna Mucha na planie Kogel-Mogel 3

Nikodem Rozbicki i Anna Mucha na planie Kogel-Mogel 3

Jakub Kucner w Kogel Mogel 3

Jakub Kucner w Kogel Mogel 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×