Piosenka do „Kogel Mogel 3” już jest! W teledysku największe gwiazdy, a wykonanie? [WIDEO]

Kogel Mogel 3szukaj mnie teledysk

Kogel Mogel 3 szukaj mnie teledysk

Kogel Mogel 3 – nowa wersja piosenki „Szukaj mnie” z teledyskiem

Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz w hicie Szukaj Mnie z filmu Kogel Mogel 3. Nowa wersja piosenki wraz z teledyskiem trafiła do sieci. Jak im wyszło? Lepsza od oryginału? Zobaczcie wideo!

Już za kilkanaście dni na ekranach polskich kin zadebiutuje trzecia odsłona kultowego polskiego filmu. Kogel Mogel 3 to oczko puszczone do fanów i znana historia w zupełnie nowej odsłonie, a widzowie nie mogą się już doczekać, żeby zobaczyć efekty. W filmie zobaczymy największe nazwiska rodzimego show-biznesu: Anna MuchaMaciej ZakościelnyKatarzyna SkrzyneckaWiktor ZborowskiEwa Kasprzyk to tylko początek.

Nim jednak widzowie będą mogli pośmiać się – i wzruszyć! – w kinowych fotelach, produkcja przygotowała dla nich coś specjalnego. Do sieci trafił właśnie teledysk i nowa wersja piosenki Szukaj Mnie, wielkiego hitu z poprzednich części filmu. W odświeżonej wersji wykonują ją Sławek Uniatowski oraz Ania Rusowicz, a klip zawiera sceny z filmu.

„Szukaj Mnie” to ponadczasowy hit. Zarówno piosenka w latach 80 jak i teraz niesie za sobą olbrzymi ładunek emocjonalny, który chwyta za serca wszystkich. Według mnie w Polsce nie ma nikogo, kto by nie znał tego utworu lub filmu „Kogel Mogel” i pochodzących z niego kultowych cytatów. Cudowny powrót wspomnień w nowym wydaniu! – wyjawiła Ania

A jak piosenkę komentuje Sławek?

W teledysku delikatnie puszczamy oko do widza naszą stylizacją, chcemy się wpasować w klimat lekkiej komedii, choć do pracy podeszliśmy już całkiem serio. Ciekawe jest to, że podczas nagrywania zacząłem po prostu mówić do mikrofonu, co miało być trochę śmieszne, a zarazem przełamywać motyw znany z melodii francuskich z lat 60. Uśmialiśmy się więc podczas nagrywania tego parlando. Z Anią Rusowicz fantastycznie się współpracuje, jest moją dobrą koleżanką od wielu lat. Występowaliśmy razem wielokrotnie, rozumiemy się bez słów, a praca z nią jest ogromną przyjemnością. – mówi wokalista
Obejrzyjcie i oceńcie sami! Udało im się pobić oryginał?

Piosenka do „Kogel Mogel 3” już nagrana! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

Gwiazda „Kogel Mogel” znaleziona martwa w pokoju hotelowym. Fani byli wstrząśnięci tajemniczą śmiercią

Kogel-Mogel 3: Oficjalny zwiastun jest już w sieci! Będzie hit na miarę dwóch poprzednich części? [WIDEO]


Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz_fot. T. Paczkowski (2)
Kogel Mogel 3 piosenka

Kogel Mogel 3 piosenka

Kogel-Mogel 3 - nowy plakat i data premiery

Kogel-Mogel 3 - nowy plakat i data premiery

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×