Ujawniono nazwiska kolejnych gwiazd „Kogel Mogel 3”! Takiej obsady nie mają nawet największe polskie produkcje!

Będzie Kogel-mogel 3

Będzie Kogel-mogel 3

Pełna obsada Kogel-Mogel 3

Wiosną przyszłego roku na ekranach kin pojawi się długo wyczekiwana produkcja. Chociaż od premiery filmu Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 dzieli nas jeszcze trochę czasu, wydaje się, że będzie to największy kinowy hit 2019 roku. Przede wszystkim za sprawą gwiazdorskiej obsady, która w nim wystąpi.

Przypomnijmy, że pierwsze części tej kultowej komedii opowiadały o losach Kasi (Grażyna Błękicka-Kolska), która uciekła do Warszawy, by tam rozpocząć upragnione studia. W ten sposób ratowała się przez naciskiem mamy (Katarzyna Łaniewska), która namawiała ją do ślubu ze Staszkiem (Jerzy Rogalski). W stolicy poznała małżeństwo Wolańskich: Barbarę (Ewa Kasprzyk) i Mariana (Zdzisław Wardejn), tam też znalazła miłość swojego życia. Seria kończy się tym, że Kasia ogłasza wszystkim, że jest w ciąży.

Kto zagra w Kogel Mogel 3?

Producenci najnowszej części postanowili przenieść akcję do współczesnych czasów, a w rolach głównych obsadzić wcześniejszych aktorów. Przez to, że Małgorzata Loren, Dariusz Siatkowski i Jerzy Turek zmarli w międzyczasie, w filmie nie wystąpią bohaterowie przez nich odgrywani. Zamiast nich pojawią się nowe postacie. Kto taki?

Tę informację zdradza Super Express. Dziennikarze podają, że w filmie zobaczymy Piotrusia (Maciej Zakościelny), który ma żonę (Katarzyna Skrzynecka), a także siostrę (Aleksandra Hamkało). Opiekunka chłopca Kasia, który teraz jest mężczyzną, ma syna Marcina (Nikodem Rozbicki).

W filmie pojawią się też m.in. Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski, Wojciech Solarz, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna. Na ten moment nie wiadomo jednak w jakiej roli wystąpią.

O tym przekonać się będzie można pewnie dopiero za kilka miesięcy. Czekacie na premierę?

Praca nad „Kogel-Mogel 3” ruszyła pełną parą! Ewa Kasprzyk wygląda GE-NIEAL-NIE! Są pierwsze zdjęcia z planu!

Anna Mucha główną gwiazdą „Kogel Mogel 3”! Zobaczcie jak ją wystylizowali!

Kogel-Mogel 3: Już wiadomo kto wcieli się w kultowego Piotrusia! To największy polski przystojniak!


Moja decyzja jest jakby nieodwołalna – mem z Kogel Mogel

Moja decyzja jest jakby nieodwołalna – mem z Kogel Mogel

Kogel Mogel 3: Ewa Kasprzyk na planie

Kogel Mogel 3: Ewa Kasprzyk na planie

Ewa Kasprzyk w Kogel Mogel 3

Ewa Kasprzyk w Kogel Mogel 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×