Filip Chajzer jeszcze nigdy nie opowiedział o swoim synu. Drży o jego zdrowie i bezpieczeństwo

Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer 3,5 roku temu został ojcem. Syn jest oczkiem w jego głowie. Dziennikarz dba o jego bezpieczeństwo na każdym kroku. Ostatnio włączył się w akcję Kocham to dbam, w ramach której wspiera swoją pociechę.

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy młodego pokolenia. Od wielu już lat robi karierę w show-biznesie i cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Na stałe jest związany ze stacją TVN. To tutaj możemy oglądać go w najpopularniejszych formatach. Jest on jednym z prowadzących kultowy już program Dzień Dobry TVN. Tworzy tam duet z Małgorzatą Ohme. Prezenterzy idealnie się uzupełniają i dogadują niemal bez słów. Po każdym odcinku z ich udziałem instagramowy profil programu zalewa fala komplementów. Dla wielu widzów jest to bowiem ulubiona para prowadzących śniadaniówkę.

Filip znany jest nie tylko ze swojego wielkiego profesjonalizmu i perfekcyjnego przygotowania do każdego wejścia na wizję, ale także z ogromnego poczucia humoru, któremu często daje upust w porannym paśmie. Tym właśnie zaskarbił sobie serca fanów. Jego kolejnym wielkim atutem jest to, że uwielbia pomagać i często angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne.

Filip Chajzer zaangażował się w akcję Kocham To Dbam. Na czym polega?

Filip Chajzer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że popularność i sympatię widzów może wykorzystać w słusznej sprawie. Wielokrotnie już udowadniał, że potrafi zaangażować się społecznie, a jego wsparcie jest gwarantowanym sukcesem każdej akcji. Dzięki niemu udało się zebrać miliony na pomoc chorym dzieciom czy powstańcom. Nieraz już uczestniczył w różnego rodzaju zbiórkach, czy pomagał osobom dotkniętym przez los.

Tym razem postanowił wziąć udział w akcji Kocham To Dbam. Jest to ogólnopolski program bezpieczeństwa, który oferuje ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży w najwyższym standardzie już od 39 zł rocznie. Korzystna cena jest efektem specjalnie wynegocjowanych warunków, specjalnych analiz i wieloletniego doświadczenia w temacie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Najmłodsi są narażeni szczególnie na niebezpieczne wypadki, dlatego cała akcja ma na celu promowanie ubezpieczeń, by w razie nieszczęścia rodzice nie musieli martwić się o finanse. Akcję stworzyły jedne z największych podmiotów ubezpieczeniowych w Polsce, czyli SIGNAL IDUNA, Unilink i Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa.

Filip Chajzer, aby promować całe przedsięwzięcie, weźmie udział w grze miejskiej. Pojawi się między innymi na ulicach Łodzi, Poznania, Trójmiasta i Warszawy. Zabawa będzie polegała na ściągnięciu specjalnej aplikacji Kocham To Dbam i poruszaniu się po ulicach metropolii w celu odnalezienia wyznaczonych punktów. Gdzieś na trasie ukryty będzie Filip, który wręczy nagrody zwycięzcom. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na inne atrakcje takie, jak liczne zagadki i spotkania z superbohaterami.

Oprócz Filipa w akcji bierze udział także jego tata Zygmunt Chajzer, który już 25 lipca pojawi się razem z nim na kolejnej grze miejskiej w Gdańsku. Ponadto zaangażował się w nią Daniel Rusin, czyli youtuber znany bardziej pod pseudonimem Reżyser Życia – opracował on nową etiudę, w której elementem scenariusza będzie akcja Kocham To Dbam, a jednym z głównych aktorów Filip Chajzer.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie i zobaczyć jak cała gra miejska przebiegała w Łodzi.


Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer z synem Aleksandrem- Instagram

Filip Chajzer z synem Aleksandrem- Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×