Szukaj

Jest oficjalny plakat filmu „Kobiety Mafii”! Młodziutka Julia Wieniawa na pierwszym planie, ale uwagę najbardziej przykuwa Kasia Warnke! „Jakaś taka wklejona”

Kobiety Mafii - oficjalny plakat

Kobiety Mafii - oficjalny plakat

Oficjalny plakat filmu Kobiety Mafii

Już 23 lutego do kin trafi szeroko komentowany nowy film Patryka Vegi pod tytułem Kobiety Mafii. Trwające nieco ponad 2 godziny dzieło opowiada o losach Beli, byłej funkcjonariuszki policji, która dostała od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią. Z informacji producenta wiemy, że scenariusz filmu został napisany z gangsterami z grupy mokotowskiej.

Właśnie do sieci trafił oficjalny plakat promujący film Kobiety Mafii. W centralnym miejscu znajduje się Julia Wieniawa, dla której będzie to debiut na dużym ekranie. Oprócz młodej aktorki zobaczymy również całą plejadę gwiazd polskiego kina – Bogusława Lindę, Piotra Stramowskiego, Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant czy Katarzynę Warnkę. Ostatnia z wymienionych wzbudziła najwięcej emocji wśród internautów po publikacji poniższego posteru.

    Wszyscy wklejeni, ale pani Kasia jakoś tak najbrdziej odstaje od resztyCzy zdjęcie Warnke wycięli ze ścianki i dokleili do reszty?Warnke jak z innej bajki, jakaś taka wklejona.

Podzielacie opinie czujnych obserwatorów?

Julia Wieniawa nie poradziła sobie z zadaniem na planie filmu. Zdradziła ją Kasia Warnke: “Strasznie źle jej to wychodziło” [WIDEO]

19-letnia Julia Wieniawa szaleje w seksownym bikini na Dominikanie! Jej jędrne pośladki wywołały istne szaleństwo w internecie!

Poznajecie “aktora” w czerwonym kółku? W nowym filmie Patryka Vegi zagrał… To dość kontrowersyjna decyzja!


Kobiety Mafii - oficjalny plakat

Kobiety Mafii - oficjalny plakat

Pierwsze kadry z filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi

Pierwsze kadry z filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi

Katarzyna Warnke po metamorfozie do filmu Kobiety mafii

Katarzyna Warnke po metamorfozie do filmu Kobiety mafii

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×