Mamy plakat „Kobiet Mafii 2”! Robi jeszcze większe wrażenie niż ten do pierwszej części!

kobiety mafii 2 plakat

kobiety mafii 2 plakat

Plakat filmu „Kobiety Mafii 2” trafił do sieci

Kobiety mafii 2 już niedługo trafią do kin. Patryk Vega opublikował pierwszy plakat promujący drugą część jego hitowego filmu. Kto na nim widnieje? Lepszy od plakatu do pierwszej części?

Patryk Vega jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich reżyserów swojego pokolenia. Nie ma roku, by przynajmniej jeden film jego produkcji nie pojawił się w kinach i nie zdominował polskiego rynku. Botoks zrobił furorępodobnie jak Plagi Breslau, do których należał 2018 rok. Najwięcej emocji wzbudza jednak zbliżająca się wielkimi krokami premiera drugiej części kultowych już Kobiet Mafii 2.

Niedawno do sieci trafił zwiastun, w którym możemy przyjrzeć się pierwszym scenom z nadchodzącego filmu Vegi. W głównych rolach zobaczymy między innymi Agnieszkę DygantKasię Warnke – obie powracające do swoich postaci. W filmie gra również Piotr Adamczyk, a akcja rozgrywa się w gorącej Kolumbii. Po premierze zwiastuna nadszedł czas na plakat! Vega pochwalił się nim na swoim Instagramie, nie kryjąc ekscytacji z powodu zbliżającej się premiery filmu, która będzie miała miejsce 22 lutego.

Internauci byli zachwyceni plakatem i jednogłośnie stwierdzili, że wygląda dużo lepiej niż plakat promujący pierwszą część filmu. Szczególne oklaski zebrała oczywiście seksowna Warnke, która pod okiem Vegi naprawdę rozkwitła!

Zobaczcie sami. Podoba wam się?

Julia Wieniawa bez Antka Królikowskiego na premierze filmu „Kobiety Mafii”! Czemu nie mogła liczyć na jego wsparcie?

Patryk Vega padł ofiarą bezlitosnej krytyki. Pochwalił się kolekcją koszulek z „Kobiet Mafii”, a fani nie zostawili na nim suchej nitki

Seksbomba z „Kobiet mafii” rozebrała się do „Playboya”! Sesja na styczeń podnosi ciśnienie!


Kobiety Mafii 2 - plakat

Kobiety Mafii 2 - plakat

Kobiety Mafii - oficjalny plakat

Kobiety Mafii - oficjalny plakat

Angie Cepeda i Agnieszka Dygant w Kobietach Mafii 2

Angie Cepeda i Agnieszka Dygant w Kobietach Mafii 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×