Kłótnia Kylie i Kendall przybiera na sile. Doszło do rękoczynów przed klubem. Poszło o drobnostkę

Kłótnia Kylie i Kendall Jenner

Kłótnia Kylie i Kendall Jenner

Kendall i Kylie Jenner są w konflikcie. Publicznie udają, że między nimi wszystko jest okay, ale informatorzy donoszą, że wcale nie jest kolorowo.

Na przestrzeni lat nie brakowało sprzeczek między rodzeństwem Kardashian-Jenner na planie Z kamerą u Kardashianów, ale niedawny rozdźwięk między Kendall i Kylie Jenner sprawił, że wtajemniczeni zaczęli się zastanawiać, czy między siostrami będzie kiedykolwiek tak samo jak dawniej. Magazyn New Idea dotarł do osoby z otoczenia celebrytek. Ujawniła sensacyjne fakty.

Kendall i Kylie Jenner mają konflikt

Wszystko zaczęło się od awantury podczas wspólnego wyjścia rodzinnego do popularnego klubu w Palm Springs, co zarejestrowały kamery rodzinnego reality-show.

Kendall i Kylie od lat coraz bardziej się od siebie oddalają – powiedział w rozmowie z magazynem informator z otoczenia rodziny – Wyobrażają sobie, że wszystko jest w porządku i wciąż wygłupiają się na Twitterze, ale w rzeczywistości działają sobie nawzajem na nerwy.

Zaczęło się niewinnie. Jennerki pokłóciły się o stylizacje. Podczas rodzinnej wycieczki z Kourtney, Kim i Khloé Kardashian, 24-letnia Kendall stwierdziła, że nie ma się w co ubrać. Najstarsza z kobiet zaoferowała, że pożyczy jej coś ze swojej garderoby. Ostatecznie kreację wybraną przez nią podebrała jednak Kylie.

Chciałam założyć ten brązowy strój! Wchodzi Kylie i wszyscy kłaniają się Kylie, i pozwalają jej nosić, co tylko chce.

Zaczęło się od typowej sprzeczki sióstr, ale sytuacja szybko się pogorszyła, aż w końcu doszło do bolesnych rękoczynów. W pewnym momencie Kendall zadzwoniła do Kim, by czym prędzej przyjechała pod klub i ją odebrała. W tle słuchać było krzyki Kylie.

Nigdy więcej nie odezwę się do Kylie. Jestem trzeźwa, nie wymyśliłabym tego. Uderzyła mnie, więc jej oddałam, a ona wzięła swój but na obcasie i wbiła mi go w szyję. Starałam się ją odepchnąć. Pobiłyśmy się! – powiedziała modelka, wsiadając do auta. – Fakt, że moja siostra zareagowała w ten sposób doprowadza mnie do szału.

Podczas gdy dziewczyny próbowały wyśmiać walkę w mediach społecznościowych po emisji odcinka, znawcy twierdzą, że jest w tym coś więcej, niż na pierwszy rzut oka się wydaje.

Istnieją fundamentalne problemy między Kendall i Kylie, które są znacznie głębsze niż kłótnie o głupie rzeczy, takie jak ubrania – powiedział informator – To smutne, ponieważ Kylie i Kendall były kiedyś tak blisko – ale teraz nie mogą znieść swojego widoku!

Rodzeństwo również nie zrobiło nic, aby uciszyć spekulacje.

Wątpię, czy kiedykolwiek wrócą do tego, co było. Pozwoliły, by zbyt wiele stanęło między nimi. Po zakończeniu programu ich drogi jeszcze bardziej się rozejdą – twierdzi informator magazynu.

Z pewnością plotek o konflikcie Kendall i Kylie nie uciszą zdjęcia z 40. urodzin Kim, na których młodsza z sióstr Jenner nie pojawiła się. Pisaliśmy o tym tutaj.


Kim Kardashian, Kylie i Kendall Jenner

Kim Kardashian, Kylie i Kendall Jenner

Kylie i Kendall nie opłaciły rachunków

Kylie i Kendall nie opłaciły rachunków

Świąteczna kolekcja ubrań Kylie i Kendall Jenner dla Topshop (fot. mat. pras.)

Świąteczna kolekcja ubrań Kylie i Kendall Jenner dla Topshop (fot. mat. pras.)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×