Szukaj

Klemens Murańka został ojcem! Pochwalił się pierwszym zdjęciem dziecka i zdradził jego płeć

Klemens Murańka został ojcem

Klemens Murańka został ojcem

Fani skoków narciarskich mają powód do radości. Klemens Murańka został ojcem. Internauci ruszyli z gratulacjami. 

Od końca grudnia trwa Turniej Czterech Skoczni. Polscy reprezentacji robią, co w ich mocy, by osiągać jak najlepsze wyniki. O tym, kto ostatecznie stanie na podium przekonamy się już w najbliższą środę. Nasi zawodnicy radzą sobie znakomicie. Kamil Stoch prowadzi, a Dawid Kubacki jest wiceliderem po sześciu z ośmiu rozgrywanych serii.

W Reprezentacji Polski powodów do radości nie brakuje nie tylko przez osiągane wyniki. Niedawno Kubacki ogłosił, że został ojcem. Powitał na świecie córeczkę, Zuzię, którą pochwalił się na Instagramie. Fotografia skradła serca internautów. Do grona młodych ojców dołączyła kolejna gwiazda naszej kadry.

Klemens Murańka został ojcem po raz drugi

Teraz kolejny polski skoczek dołączył do grona rodziców. Klemens Murańka został ojcem po raz drugi, o czym poinformował na Instagramie. Chociaż podczas ostatnich zawodów sportowych zdobył dopiero 41. miejsce, ma nie lada powód do świętowania. Skoczek i jego żona Agnieszka powitali na świecie syna. Dumny tata na razie nie zdradził jego imienia:

Może wczorajszy występ nie zaliczę do udanych, ale dzisiejszy dzień mogę zaliczyć jak najbardziej do udanych, bo urodził mi się drugi syn!! – poinformował Klemens Murańka.

Wiadomość poruszyła fanów sportu. W komentarzach składają gratulacje dla rodziców:

  • Piękny synek. Gratulacje!
  • Wszystkiego dobrego dla mamy i maluszka.
  • O matko to ci nowina. Serdeczne gratulacje dla was kochani.

Wspomnijmy, że Murańka został ojcem po raz drugi. Jego pierwszy syn Klimek przyszedł na świat 31 sierpnia 2014 roku.

Kim jest Murańka?

Klemens Murańka urodził się 31 sierpnia 1994 roku, wkrótce będzie świętować 27. urodziny. Skoczek przez wiele lat był określany mianem „złotego dziecka” polskich skoków. Już w młodości osiągał pierwsze sukcesy. W 2005 i 2006 został nieoficjalnym mistrzem świata dzieci podczas zawodów rozgrywanych w Garmisch-Partenkirchen. Gdy miał 10 lat oddał skok na odległość 133,5 metra na Wielkiej Krokwi. Było to tylko o 4,5 metra bliżej od ówczesnego rekordu skoczni. Jego aktualny rekord życiowy wynosi 221,5 metra, które zdobył w 2015 roku w Planicy.


Klemens Murańka został ojcem

Klemens Murańka został ojcem

Klemens Murańka został ojcem

Klemens Murańka został ojcem

Klemens Murańka został ojcem

Klemens Murańka został ojcem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×