Szukaj

Klaudiusz Sevković z „Big Brothera” przez lata nie chwalił się synem. Tak wygląda 20-letni Tiger. Przystojniak

Klaudiusz Sevković z synem, Tigerem

Klaudiusz Sevković z synem, Tigerem

Klaudiusz Sevković z Big Brothera na Instagramie dodał nowe zdjęcie z synem. Jak wygląda 20-letni Tiger? Młody mężczyzna jest bardzo przystojny.

Klaudiusz Sevković zgłosił się do pierwszej edycji Big Brothera. Na potrzeby reality show przeniósł się z Niemiec do Polski i wraz z innymi uczestnikami zamieszkał w domu Wielkiego Brata. Mężczyzna cieszył się sporą sympatią wśród widzów, którzy zdecydowali, że przygodę z programem zakończył na piątym miejscu.

W kolejnych latach Klaudiusz próbował zaistnieć w programach kulinarnych. Niestety nie cieszyły się one zbyt dużą popularnością. Mężczyzna przerzucił się na sport. W 2003 roku został prezesem żeńskiego Klub Piłki Ręcznej Chorzów, który przejął w momencie, gdy ten był bliski bankructwa.

Klaudiusz Sevković: syn Tiger. Jak wygląda?

Sevković jest przede wszystkim tatą. Ma dwójkę dzieci: syna Tigera i córkę Vanessę. Klaudiusz w jednym z wywiadów powiedział, że jego pociechy dopiero po latach odkryły, że występował w reality show. Chociaż same pojawiły się przed kamerą, zupełnie o tym zapomniały:

Dzieci dopiero teraz odkrywają, że ich tata był w programie. Jak nagrywały coś ze mną, to nie pamiętały tego, bo były bardzo młode i nie doceniały tego. Syn dwa lata temu znalazł gdzieś odcinki „Big Brothera” i pękał ze śmiechu, bo nie mógł uwierzyć, że to ja tam występowałem — komentował w rozmowie z Plejadą.

Klaudiusz jest w dobrych relacjach ze swoimi dziećmi. Dowodem może być fakt, że uczestnik Big Brothera na Instagramie złożył życzenia urodzinowe Tigerowi, który właśnie skończył 20 lat. Chociaż fani reality show mogą go pamiętać jako uroczego malucha, wyrósł na przystojnego młodzieńca. Dowodem jest zdjęcie, na którym pozuje u boku znanego taty:

Wszystkiego Najlepszego Tiger!!!!! – napisał Klaudiusz Sevković pod wspólnym zdjęciem z synem.

Obserwatorzy profilu Klaudiusza niemal błyskawicznie zareagowali na wpis. Część składa Tigerowi życzenia, niektóre internautki komplementują jego urodę:

  • Ale wyrósł chłopak. Wszystkiego najlepszego!
  • Pana syn jest bardzo przystojny. Życzę mu spełnienia wszelkich marzeń.
  • Sto lat!

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów, życząc Tigerowi wszystkiego, co najlepsze.


Klaudiusz Sevković z synem, Tigerem

Klaudiusz Sevković z synem, Tigerem

Klaudiusz Sevković z synem, Tigerem

Klaudiusz Sevković z synem, Tigerem

Klaudiusz Sevkovič, Tomasz Iwan, Krzysztof Diablo Włodarczyk

Klaudiusz Sevkovič, Tomasz Iwan, Krzysztof Diablo Włodarczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×