Klaudiusz Ševković świętuje urodziny swojej dorosłej córki! Słodka Vanessa wyrosła na zjawiskową modelkę!

Vanessa Sevkovic - córka Klaudiusza Sevkovica z Big Brothera

Vanessa Sevkovic - córka Klaudiusza Sevkovica z Big Brothera

Klaudiusz Ševković pokazał swoją dorosłą córkę

Klaudiusz Ševković świętuje urodziny swojej córki Vanessy. Uczestnik pierwszej edycji polskiego Big Brothera pochwalił się wspólnym zdjęciem z przepiękną córką. Zobacz jak bardzo się zmieniła.

Klaudiusz Ševković zasłynął w mediach po tym jak w 2001 roku pojawił się w pierwszej polskiej edycji reality show Big Brother. Po programie stał się rozpoznawalny zatem zagrał w filmie Jerzego Gruzy z udziałem uczestników Big BrotheraGulczas, a jak myślisz. Następnie przebojowy celebryta dostał własny kulinarny program w TVNWielka niespodzianka Klaudiusza, prowadził także audycje reklamowe w Telezakupach Mango. W 2004 roku Klaudiusz pojawił się także w programie Bar 4 – Złoto dla Zuchwałych.

Po karierze telewizyjnej Klaudiusz poszedł w politykę, był kandydatem do Parlamentu Europejskiego, został radnym miasta Chorzów. Ševković jest również prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów, a od 2007 roku został menedżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej.

Prywatnie uczestnik Big Btothera jest żonaty z Angielką Caroline, z którą ma dwoje dzieci, córkę Vanessę i syna Tigera. Córkę Klaudiusza fani pamiętają doskonale. Klaudiusz bardzo często pokazywał się z nastolatką publicznie, aktualnie z małej dziewczynki wyrosła atrakcyjna kobieta, która właśnie świętuje swoje urodziny. Tym faktem dumny tata pochwalił się na swoim profilu.

#urodziny #kochanej #coreczki #coreczkatatusia #wszystkiego #najlepszego #❤️- napisał

Do komentarza Klaudiusz dołączył swoje aktualne foto z córką, która wygląda jak zawodowa modelka. Pod postem celebryty pojawiły się gratulacje i życzenia dla Vanessy.

 Super Sto lat dla córki

Wszystkiego najlepszego.

Sto lat dla córy

Zobaczcie jak zmieniła się Vanessa!

 

 

 

Gdy Klaudiusz Sevkovic był w „Big Brotherze” miała zaledwie parę lat. A teraz? Córka gwiazdy telewizyjnego show to prawdziwa seksbomba!

 

 

Klaudiusz Ševkovič był mega gwiazdą „Big Brothera”. Co dzisiaj robi i jak wygląda?

Matka Kisio, Rafalala i Marta Linkiewicz w „Big Brotherze”? Agnieszka Woźniak-Starak tylko nam zdradziła, kto wystąpi w reality-show! [WIDEO]

 


Klaudiusz Ševković z córką Vanessą

Klaudiusz Ševković z córką Vanessą

Klaudiusz Sevković z córką w 2018 roku

Klaudiusz Sevković z córką w 2018 roku

Klaudiusz Sevković z córką

Klaudiusz Sevković z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×