Młodsza siostra Deynn wyrasta na nową gwiazdę internetu! Zdążyła już nieźle namieszać!

Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Klaudia Surma to nastoletnia dziewczyna, która nie funkcjonuje jeszcze w świecie show-biznesu, ale szybko może się to zmienić. Wszystko za sprawą popularności dziewczyny, która w mediach społecznościowych rośnie w błyskawicznym tempie.

Klaudia Surma to młodsza siostra Deynn, internetowej gwiazdy, która wraz ze swoim partnerem wzbudza bardzo skrajne emocje.

O siostrze Deynn zrobiło się głośno dość niedawno, za sprawą kontrowersyjnego wpisu na blogu, gdzie opisała szczerze zachowanie Daniela Majewskiego.

Jakiś czas temu Klaudia i Natalia (druga siostra Deynn) zamieszkały w stolicy. Sławna siostra i jej partner mieli pomóc młodym dziewczynom w znalezieniu pracy i w rozpoczęciu życia dorosłego. Jednak życie wszystko zweryfikowało i rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Z czasem zaczęły się dziwne sytuacje. Natalka mówiła, że jak coś źle powie na porannym snapie Daniela, to nagrywają jeszcze raz. Raz Natalka wróciła z płaczem do domu. Kiedy zapytałam się, o co chodzi, Natalka powiedziała mi, że Daniel kazał jej powiedzieć coś po chińsku i kiedy ona się zastanawiała, powiedział: „I tak nic nie umiesz, jak nie będziesz się uczyć, to wrócisz do Świdwina”. Jak miała się uczyć, skoro siedziała u nich po szkole i ani lekcji nie robiła, ani się nie uczyła? – czytamy.

Cała rodzina Deynn pochodzi ze Świdwina, a gwiazda Instagrama jest najstarszą ze trzech sióstr.

Klaudia i Natalia wierzyły, że bogata siostra pomoże im zrobić karierę w Warszawie, jednak Klaudia była zmuszona podjąć pracę w jednym ze sklepów spożywczych. Dziewczyna wierzy, że teraz dostała prawdziwą szansę na podbój social mediów.

Myślicie, że faktycznie Klaudia Surma zrobi karierę w internecie?

Najpopularniejsza polska blogerka pokazała mamę! “Pierwszy raz tu na insta moja mama”

Kasia Tusk założyła na Sylwestra 2017 sukienkę z sieciówki i oczarowała wszystkich! Za niecałe 200 złotych wyglądała jak śliczna siostra Kylie Jenner!

https://jastrzabpost.pl/newsy/jessica-mercedes-przeszla-operacje-zuchwy-zdjecia-po-zabiegu_624569.html


Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Kim jest Klaudia Surma?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×