Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Groźby, pobicia, szantaże i dziecko z inną… Piotr Żyła był tyranem? Justyna Żyła wyjawiła szokujące fakty z ich małżeństwa
Groźby, pobicia, szantaże i dziecko z inną… Piotr Żyła był tyranem? Justyna Żyła wyjawiła szokujące fakty z ich małżeństwa

Groźby, pobicia, szantaże i dziecko z inną… Piotr Żyła był tyranem?...

Groźby, pobicia, szantaże i dziecko z inną… Piotr...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji
Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała...

„Sama nie wiem jak to skomentować”. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z młodości, a fani pokładają się ze śmiechu!
„Sama nie wiem jak to skomentować”. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z młodości, a fani pokładają się ze śmiechu!

„Sama nie wiem jak to skomentować”. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z...

„Sama nie wiem jak to skomentować”. Martyna Wojciechowska...

Dziś czwartek, 19.07.2018

Młodsza siostra Deynn wyrasta na nową gwiazdę internetu! Zdążyła już nieźle namieszać!

Kim jest Klaudia Surma?Kim jest Klaudia Surma?

Klaudia Surma to nastoletnia dziewczyna, która nie funkcjonuje jeszcze w świecie show-biznesu, ale szybko może się to zmienić. Wszystko za sprawą popularności dziewczyny, która w mediach społecznościowych rośnie w błyskawicznym tempie.

Klaudia Surma to młodsza siostra Deynn, internetowej gwiazdy, która wraz ze swoim partnerem wzbudza bardzo skrajne emocje.

O siostrze Deynn zrobiło się głośno dość niedawno, za sprawą kontrowersyjnego wpisu na blogu, gdzie opisała szczerze zachowanie Daniela Majewskiego.

Jakiś czas temu Klaudia i Natalia (druga siostra Deynn) zamieszkały w stolicy. Sławna siostra i jej partner mieli pomóc młodym dziewczynom w znalezieniu pracy i w rozpoczęciu życia dorosłego. Jednak życie wszystko zweryfikowało i rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Z czasem zaczęły się dziwne sytuacje. Natalka mówiła, że jak coś źle powie na porannym snapie Daniela, to nagrywają jeszcze raz. Raz Natalka wróciła z płaczem do domu. Kiedy zapytałam się, o co chodzi, Natalka powiedziała mi, że Daniel kazał jej powiedzieć coś po chińsku i kiedy ona się zastanawiała, powiedział: „I tak nic nie umiesz, jak nie będziesz się uczyć, to wrócisz do Świdwina”. Jak miała się uczyć, skoro siedziała u nich po szkole i ani lekcji nie robiła, ani się nie uczyła? – czytamy.

Cała rodzina Deynn pochodzi ze Świdwina, a gwiazda Instagrama jest najstarszą ze trzech sióstr.

Klaudia i Natalia wierzyły, że bogata siostra pomoże im zrobić karierę w Warszawie, jednak Klaudia była zmuszona podjąć pracę w jednym ze sklepów spożywczych. Dziewczyna wierzy, że teraz dostała prawdziwą szansę na podbój social mediów.

Myślicie, że faktycznie Klaudia Surma zrobi karierę w internecie?

Najpopularniejsza polska blogerka pokazała mamę! „Pierwszy raz tu na insta moja mama”

Kasia Tusk założyła na Sylwestra 2017 sukienkę z sieciówki i oczarowała wszystkich! Za niecałe 200 złotych wyglądała jak śliczna siostra Kylie Jenner!

Jessica Mercedes chce być śliczna jak Anella! Blogerka skrupulatnie zrelacjonowała swoją operację!Komentarzy: 6


Gość | 14 lutego 2018, 13:11

Wspolczuje maricie siostry. Jakim trzeba byc podłym i wrednym zeby tak zrobic. Masakra.


Gość | 23 stycznia 2018, 23:11

Dno totalne, ale czymś musiała na siebie zwrócić uwagę..


Jeb*na Marita | 22 stycznia 2018, 19:29

Głupia krowa i oszustka z tej Marity, do gazu z nią -,-


Biedna Marita | 22 stycznia 2018, 08:50

Nie wierze ,że Klaudia to zrobiła przyjechała do Wawy z siostrą.Marita załatwiła jej mieszkanie dawała cały czas kasę codziennie zajmowali się tą Natalką .Klaudia chyba myślalła ze jak przyjedzie to Marita bedzie jak przy śmierdzącym jajku chdziła?! A jak jej chłopak ,,Mati”przyjechał to był problem bo przecie ż ten bidulek nie zajmie sie Natalką(to jest takie trudne siedzenie z dzieckiem). Miał być tydzień a wyszło 2 tygodnie.Nie rozumiem dlaczego wszyscy się uwzięli na Maricie i Majewskim.Pozatym skąd wiemy ,że ta Klaudia sobie nie ubzdurała tego!?Te wtargnięcie do mieszkania i akcja z policją.Może to wymysł tej dziewuchy?


Gość | 21 stycznia 2018, 16:14

Jeba* to kto to jest? Jest o wiele więcej dziewczyn lepiej się prezentujących.błaga co za dno.


Martyna | 21 stycznia 2018, 11:51

NIE!!! Slabo sie zachowala wobec Marity. Jak mozna rodzinne brudy wyciagac na swiatlo dzienne??!! Widac, ze ma ogromne parcie na szklo i dazy do celu bez skrupulow… porazka.


Dodaj komentarz
×