Szukaj

Gwiazda „Big Brothera” trafiła do szpitala. Miała poważny wypadek. Konieczna była operacja

Klaudia Marchewka wypadek

Klaudia Marchewka wypadek

Klaudia Marchewka, uczestniczka programu Big Brother, trafiła do szpitala, o czym poinformowano na Instagramie. Co się stało? W jakim jest stanie?  

Program Big Brother wrócił na antenę po wielu latach nieobecności. Szósta edycja cieszyła się sporą popularnością zarówno wśród potencjalnych mieszkańców, jak i widzów, którzy z zainteresowaniem oglądali kolejne odcinki. Chociaż główna nagroda trafiła do Magdy Wójcik, każda z osób biorących udział w programie zdobyła popularność.

Klaudia Marchewka miała wypadek. Co się stało?

Wśród uczestników edycji emitowanej wiosną 2019 roku pojawiła się Klaudia Marchewka. Pomimo że barwna uczestniczka z Krakowa zdobyła mnóstwo sympatii internautów, przegrała z Radkiem Palaczem i musiała opuścić dom Wielkiego Brata. Od tego momentu stara się być w kontakcie z internautami, dla których prowadzi konto na Instagramie.

Klaudia dzieli się nie tylko przyjemnymi wydarzeniami z życia. Niedawno udostępniła post, z którego wynika, że miała wypadek. Zdradziła, że przypadkowo uszkodziła kolano. Chociaż początkowo nie czuła bólu, drugiego dnia był tak nie do zniesienia, że udała się do lekarza. Po kilku dniach trafiła na stół operacyjny:

Wiem, że pewnie wielu będzie ciężko w to uwierzyć – wariatka, po wszystkim i wszędzie skacze, wspina się bla bla bla – ale serio, nic takiego wtedy nie robiłam.Właśnie kończyłam szaleństwa z bratem (i jego dziewczyną), jeden zły krok w kierunku wyjścia i coś w kolanie trzasnęło. Być może chwila zapomnienia, być może lekkie zmęczenie materiału, być może po prostu pech… Adrenalina tak działała, że jeszcze jeden dzień normalnie funkcjonowałam, nawet samochodem jeździłam. Na drugi dzień okropny ból, blokada w kolanie… Szybko lekarz, badania, diagnoza… I tak w 8 dzień po tym dziwnym wydarzeniu trafiłam na stół operacyjny, a cudowny Pan Doktor doszył część oderwanej łąkotki i naprawił kolanko.

Marchewka dodała, że czuje się coraz lepiej. Na razie planuje nieco zwolnić:

Czuję się dobrze, noga co prawda boli, ale chyba mniej, niż przed operacją. A jak się wyspałam w końcu! Więcej tej narkozy mogli dać. W każdym razie teraz chwilowe zwolnienie w trybie życia, rehabilitacja, fizjoterapia i w nowym sezonie biegowym zaczniemy powoli startować […] Najważniejsze, że z nogą jest lepiej, niż się wydawało, nic takiego się nie stało. Jednak jestem w czepku urodzona.

View this post on Instagram

Siemano Kochani! To nie jest piękne zdjęcie i być może nawet nieinstagramowe, ale to ja, nieudawana, prawdziwa. Dostałam od Was mnóstwo słów wsparcia, za które bardzo, ale to bardzo dziękuję! Pomogły się mniej stresować 🧡 Dostałam też sporo pytań o to, co mi się stało. Wiem, że pewnie wielu będzie ciężko w to uwierzyć – wariatka, po wszystkim i wszędzie skacze, wspina się bla bla bla – ale serio, nic takiego wtedy nie robiłam 😁 Właśnie kończyłam szaleństwa z bratem (i jego dziewczyną 😊), jeden zły krok w kierunku wyjścia i coś w kolanie trzasnęło. Być może chwila zapomnienia, być może lekkie zmęczenie materiału, być może po prostu pech… Adrenalina tak działała, że jeszcze jeden dzień normalnie funkcjonowałam, nawet samochodem jeździłam 😱 Na drugi dzień okropny ból, blokada w kolanie… Szybko lekarz, badania, diagnoza… I tak w 8 dzień po tym dziwnym wydarzeniu trafiłam na stół operacyjny, a cudowny Pan Doktor (jakby ktoś potrzebował w Krk dobrego lekarza sportowego, to chętnie polecę 😉) doszył część oderwanej łąkotki i naprawił kolanko🦵 Czuję się dobrze, noga co prawda boli, ale chyba mniej, niż przed operacją 😁 A jak się wyspałam w końcu! Więcej tej narkozy mogli dać 😂 W każdym razie teraz chwilowe zwolnienie w trybie życia, rehabilitacja, fizjoterapia i w nowym sezonie biegowym zaczniem powoli startować (a przynajmniej taki jest plan). Pewnie chwilę mi zejdzie, zanim znów przebiegnę jakieś ultra 😅 Ale przynajmniej są nowe (choć stare i już raz zrealizowane) cele biegowe 🏃‍♀️ Najważniejsze, że z nogą jest lepiej, niż się wydawało, nic takiego się nie stało. Jednak jestem w czepku urodzona 😅 #operacja #operacjakolana #surgery #kneesurgery #jeszczezyje #stillalive #kontuzja #kontuzjakolana #szpital #hospital #naturalnie

A post shared by Klaudia Marchewka (@ja_marchwia) on

Internauci w komentarzach życzą Klaudii szybkiego powrotu do zdrowia.


Klaudia Marchewka trafiła do szpitala

Klaudia Marchewka trafiła do szpitala

Klaudia Marchewka z mamą – Dzień Matki 2019

Klaudia Marchewka z mamą – Dzień Matki 2019

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera jako czwarta uczestniczka

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera jako czwarta uczestniczka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×