Pamiętacie Klaudię Kulawik finalistkę pierwszej edycji Mam Talent? Wyrosła na śliczną nastolatkę

Jak wygląda Klaudia Kulawik

Jak wygląda Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik przeszła ogromną metamorfozę

Jesienią 2008 roku Klaudia Kulawik w programie Mam Talent z piosenką Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” zajęła drugie miejsce. Klaudię zapamiętaliśmy jako małą skromną dziewczynkę, dziś to prawdziwa kobieta.

W 2012 roku nagrała piosenkę „With A Friend You Know” do filmu „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa”. Chodź nastolatka nie weszła do show-biznesu, ciągle wiąże swoją przyszłość ze swoją pasją, czyli muzyką:

Najważniejsza dla mnie jest nauka. Gram na flecie, na pianinie, śpiewam. Po programie zmieniłam szkołę, dojeżdżam codziennie 60 kilometrów. Muzyka to jest to, co chcę robić w przyszłości. I na razie tylko to. Chciałabym kiedyś nagrać własną płytę, ale na razie chyba nie jestem na to gotowa. Chcę do tego dojrzeć, żeby być całkowicie pewna, że to jest to, co ma być.

Obecnie 19-letnia Klaudia skończyła szkołę muzyczną II stopnia z wyróżnieniem i specjalizuje się w grze na flecie. Nastolatka jednak unika rozgłosu, nie chwali się swoim życiem prywatnym na portalach społecznościowych.

Zobacz: Agnieszka Chylińska skradła show na jesiennej ramówce TVN 2016. Tym, co na siebie założyła, przebiła inne gwiazdy [ZDJĘCIA]

Klaudia Kulawik 2016

Klaudia Kulawik 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×