Dumna Klaudia Halejcio chwali się sypialnią jak z katalogu, a fani grzmią w komentarzach. Luksusy aktorki doczekały się gorzkich recenzji

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio w końcu postanowiła pokazać swoim fanom kolejne zakamarki w jej domu. Pochwaliła się imponującą sypialnią. Jej fani są podzieleni. Co im się nie podoba?

Klaudia Halejcio z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat. Była małą dziewczynką, gdy trafiła na plan serialu Złotopolscy. Dorastała dosłownie na oczach widzów. Teraz jest już dorosłą kobietą i założyła własną rodzinę. Od ponad roku jest szczęśliwą mamą malutkiej Nel. O ciąży poinformowała razem ze swoim partnerem Oskarem, gdy jej krągłości były już widoczne. Zebrała mnóstwo gratulacji i nieustannie pokazywała kolejne zdjęcia w ciąży, a później dokumentowała, jak rośnie i zmienia się jej dziecko.

Przez lata obecności w branży zgromadziła wokół siebie sporą grupę sympatyków, którzy cały czas śledzą jej poczynania. Aktorka od czasu do czasu pojawia się w kolejnych filmach i serialach, ale od dłuższego czasu skupia się przede wszystkim na macierzyństwie. Narodziny córeczki nie były jedyną rewolucją w jej życiu. Tuż po tym, jak rodzina się powiększyła, przeprowadzili się do wielkiej posiadłości.

Klaudia Halejcio pokazała sypialnię w swojej willi

Aktorka i jej partner zaledwie kilka dni po tym, jak urodziła się ich córka, zdecydowali się przeprowadzić do pięknej willi. Kupili posiadłość, za którą zapłacili aż 9 milionów złotych. Zakochani razem partycypowali w kosztach.

Wyznaję zasadę, że w związku kobieta i mężczyzna są równorzędnymi partnerami, więc wydatkami też powinni się dzielić po połowie. Oboje z Oskarem jesteśmy zaradni i potrafimy zarobić pieniądze. Kiedy połączyliśmy siły, było nas stać, żeby kupić sobie wymarzony dom, co nie byłoby możliwe w pojedynkę – wyznała w rozmowie z Party!

Pomimo tego, że dom od samego początku zachwycał wnętrzami, to aktorka zdecydowała się wprowadzić kilka zmian. Wszystko jest urządzone w marmurach i jasnych kolorach. Do tej pory pokazywała głównie jadalnię i hol. Teraz Klaudia pochwaliła się imponującą sypialnią.

Mój raj. Mogliby tylko dać dłużej pospać – napisała pod nagraniem, na którym zaprezentowała wnętrza.

Wszystko jest urządzone w białym kolorze. W pomieszczeniu, w którym nie brakuje sporych okien, znalazło się wielkie łóżko, stoliki nocne, fotel, obrazy, a wszystko to w bieli. Za przeszkloną ścianą usytuowana jest garderoba i osobne miejsce na kolekcję butów. Nie zabrakło też roślin. Pod postem pojawiło się sporo zachwytów.

 • Mega.
 • Pięknie.
 • Piękne wnętrze.
 • Po prostu marzenie.
 • Po prostu nic dodać nic ująć…BOSKO.

Ale nie zabrakło też słów krytyki. Nie wszystkim sterylny wystrój przypadł do gustu.

 • W ogóle nie widać, jakby tam mieszkało dziecko…
 • Klaudia, serio buty trzymasz na witrynce?! Boże, jakie to smutne i puste.
 • Pięknie, ale „zimno”. I wystrój bardziej przypomina salon wystawowy jakiegoś magazynu, niż przytulmy dom.
 • Wspaniała sypialnia z garderobą, a teraz poprosimy rolkę instagram vs. reality.

Zdania są podzielone. A wam podoba się urządzona na biało sypialnia Klaudii, czy wręcz przeciwnie? Więcej zdjęć w naszej galerii.


Klaudia Halejcio pokazała sypialnię

Klaudia Halejcio pokazała sypialnię

Klaudia Halejcio pokazała sypialnię

Klaudia Halejcio pokazała sypialnię

Klaudia Halejcio pokazała sypialnię

Klaudia Halejcio pokazała sypialnię

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziewczyno przecież to są rzeczy bez których można żyć. Materializm owładnął całkowicie pustka życia brak .I wciąż bed,ie szukać i zmieniać ale miłość i szczęście tego nie kupisz bo to się ma w sobie .

 • Gość pisze:

  Obrazy zmieniają się tak szybko i tak trzęsą, że można dostać choroby lokomocyjnej…

 • Gość Babcia pisze:

  Kolejna Rozenkowa,jedyne co robi to tylko się chwali.Do powiedzenia lub pokazania czegoś wartościowego dla nas już nie ma.Sezon na snobistyczne pustaki trwa.

 • Gość pisze:

  Co kto lubi, ale na pokaz styl wręcz idealny …

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×