Szukaj

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka. Fanka wypatrzyła na zdjęciu wskazówkę. Chłopiec czy dziewczynka?

Klaudia Halejcio - płeć dziecka

Klaudia Halejcio - płeć dziecka

Klaudia Halejcio jest w ciąży. Udostępniła na Instagramie sesję z brzuszkiem, w której towarzyszy jej przyjaciółka. Fanka dostrzegła szczegół, który być może zdradza płeć dziecka aktorki. Zobaczcie.

Klaudia Halejcio zaskoczyła swoich fanów i ogłosiła ciążę. W walentynki poinformowała fanów, że razem z partnerem, Oskarem, z którym jest związana już od jakiegoś czasu, oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Zakochani zrobili sobie wspólną sesję zdjęciową, podczas której pokazali zdjęcia z badania USG. Nic nie powiedziała na temat płci maluszka, ale czujne oko fanki dostrzegło na zdjęciu szczegół, który być może jest sugestią na temat tego, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka.

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka?

Kiedy Halejcio podzieliła się swoim szczęściem, nie zabrakło wyjątkowej atmosfery i cudownych dekoracji. Z twarzy przyszłych rodziców nie schodził błogi uśmiech. Podczas gdy wszyscy dookoła wręczali sobie romantyczne upominki, gwiazda postanowiła podzielić się z internautami swoim wielkim szczęściem.

Jak się okazuje, spory udział w decyzji o dziecku miała także mama aktorki.

Mam już 30 lat i z przyjemnością obserwuję moją starszą siostrę, która jest mamą dwójki fantastycznych córek. Moi rodzice, a szczególnie mama, która całe życie pracuje w szkole z małymi dziećmi, namawiali mnie, byśmy nie zwlekali – wyznała w „Party”.

Pod postem, w którym Klaudia pochwaliła się szczęśliwą nowiną, spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji.  Już za chwilę zostanie mamą po raz pierwszy, ale nie ukrywa, że powoli myśli też o ślubie.

Nie mniej miłych słów zostawili fani pod kolejną sesją z brzuszkiem, tym razem z przyjaciółką. Na pierwszy plan wysuwa się pięknie zaokrąglony brzuszek gwiazdy.

Wujaszek wpadł na kawę i jaką piękną pamiątkę nam zostawił. Dziekujemy @wujaszekliestyle – napisała.

Jednak czujne oko fanki wypatrzyło szczegół, który może być sugestią, jakiej płci będzie dziecko aktorki. Pod zdjęciem pojawił się komentarz internautki, która obstawia, że Halejcio urodzi córkę. Miał to zdradzić różowy kocyk na zdjęciu.

Czy ten różowy kocyk to sugestia? Gratuluję jeszcze raz! – napisała użytkowniczka.

Klaudia odniosła się do komentarza i w odpowiedzi napisała, że na zdjęciu jest jej sweter, a nie kocyk. N

To tylko mój sweterek – odpisała gwiazda.

Nie nawiązała jednak do jego koloru, więc nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła, czy spodziewa się dziewczynki, czy chłopca. Pewnie już niedługo się tego dowiemy.


Klaudia Halejcio - płeć dziecka

Klaudia Halejcio - płeć dziecka

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×