Szukaj

Klaudia Halejcio pochwaliła się ciążowymi krągłości w sesji z przyjaciółką. Przyszła mama ma już spory brzuszek

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Aktorka w walentynki podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Teraz pokazała krągłości w pełnej okazałości.

Klaudia Halejcio ten rok rozpoczęła wspaniałą wiadomością. Aktorka w walentynki poinformowała fanów, że razem z partnerem, Oskarem, oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Zakochani zrobili sobie wspólną sesję zdjęciową, podczas której pokazali zdjęcia z badania USG.

Nie zabrakło oczywiście pięknej atmosfery i cudownych dekoracji. Z twarzy przyszłych rodziców nie schodził błogi uśmiech. Podczas gdy wszyscy dookoła wręczali sobie romantyczne upominki, gwiazda postanowiła podzielić się z internautami swoim wielkim szczęściem.

Jak się okazuje, spory udział w decyzji o dziecku miała także mama aktorki. Rodzina bardzo namawiała ją na to, by razem z ukochanym zdecydowali się na potomka:

Mam już 30 lat i z przyjemnością obserwuję moją starszą siostrę, która jest mamą dwójki fantastycznych córek. Moi rodzice, a szczególnie mama, która całe życie pracuje w szkole z małymi dziećmi, namawiali mnie, byśmy nie zwlekali – wyznała Klaudia w „Party”.

Pod postem, w którym Klaudia pochwaliła się szczęśliwą nowiną, spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji. Dzisiaj gwiazda Złotopolskich pokazała fanom swoje urocze krągłości, a na fotografii pozuje w objęciach swojej najlepszej przyjaciółki

Klaudia Halejcio pokazała ciążowe krągłości

Klaudia ma za sobą kilka nieudanych związków, ale zdaje się, że w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Już za chwilę zostanie mamą po raz pierwszy, ale nie ukrywa, że powoli myśli też o ślubie.

Jestem perfekcjonistką i chciałabym, by mój ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyłam. Może teraz w moim życiu wszystko dzieje się nie po kolei, ale ja się tym absolutnie nie martwię – zdradziła.

Aktorce długo udawało się ukryć fakt, że zostanie mamą. Na pewno sprzyjała temu pandemia, która skutecznie zatrzymała gwiazdy w domach. Dłużej jednak nie ma zamiaru ukrywać swojego szczęścia.

Dzisiaj na profilu Halejcio pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej piękne krągłości. Na fotografii towarzyszy jej przyjaciółka, Patrycja Broniek. Jest to znana makijażystka gwiazd, która pracuje przy programie Pytanie na śniadanie. Trzeba przyznać, że są one do siebie łudząco podobne.

Wujaszek wpadł na kawę i jaką piękną pamiątkę nam zostawił. Dziękujemy – napisała pod zdjęciem.

Gwiazda podzieliła się z fanami pięknym kadrem ze spontanicznej sesji, a przy okazji pokazała swój brzuszek:

  • Cudowna fota.
  • Gratulacje. Piękna mama.
  • Rozpływam się.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • Jaki piękny już brzusio.

Nie można się dziwić internautom, ponieważ w ciąży Klaudia dosłownie kwitnie. Czekamy na kolejne równie piękne zdjęcia.


Klaudia Halejcio w ciąży

Klaudia Halejcio w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×