Klaudia Halejcio pochwaliła się pierwszymi zdjęciami córeczki. Jakież słodkie obrazki funduje nam aktorka!

Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio pochwaliła się w sieci pierwszymi zdjęciami z Nel. Malutka córeczka aktorki to sama słodycz.

Klaudia Halejcio 2 czerwca urodziła wyczekiwana córeczkę. Szczęśliwymi wiadomościami podzieliła się na Instagramie kilka dni później, publikując wideo wprost ze szpitala, na którym tańczy z radości, czym wywołała falę gratulacji.

Zobacz także: Halejcio urodziła! Słodkim wideo z córeczką podzieliła się na Instagramie

Kilka godzin później zwierzyła się, że wcale nie było tak kolorowo. Zdecydowała się także zdradzić w relacji, jak wszystko przebiegało. W slajdzie podpisanym cała prawda o porodzie Klaudia wyznała, że nie było jej lekko:

Nie jest lekko, wszystko mnie boli – mówiła zapłakana, ale zaznaczyła, że było warto.

Chwilę później powiedziała:

Nie będę myślała teraz, że mnie wszystko przy każdym kroku boli, tylko jestem podekscytowana. Zaraz będzie z nami tata. W końcu cię zobaczy. To jest, słuchajcie smutne, że nie ma taty z nami, był tylko raz nami przez chwile i tyle.

Klaudia i jej córeczka są już razem w domu i aktorka rozkoszuje się każdym momentem z Nel.

Klaudia Halejcio pierwsze zdjęcia z córeczką

Klaudia Halejcio o tym, że jest w ciąży, poinformowała w Walentynki. Aktorka nie ukrywała ogromnej radości, a przy okazji pokazała przyszłego tatę, swojego partnera Oskara.

Gwiazda, mimo niebywałego szczęścia, nawet przez moment nie ukrywała, że jest przerażona tym, co czeka ją po porodzie.

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Kiedy już jednak Nel pojawiła się na świecie, wszystkie obawy prysły. Klaudia rozkoszuje się każdą chwilą. Ma już za sobą pierwszy spacer z córeczką, a także podzieliła się z fanami przesłodkim kadrem, na którym pokazała swoją kruszynkę. Maluteńka nóżka na kadrze, którym się podzieliła wniebowzięta mama, jest w stanie skruszyć najtwardsze serca. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio - Nel

Klaudia Halejcio - Nel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×