Ślub za pasem. Klaudia Halejcio po porodzie otworzyła się na temat swoich planów

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio opowiedziała prasie o swoich planach na przyszłość. Gwiazda zamierza wziąć ślub z partnerem?

Klaudia Halejcio od 2020 roku jest związana z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Trzy miesiące temu urodziła córeczkę – Nel. Gwiazda i jej partner, przynajmniej na tę chwilę, pozostają w konkubinacie, dlatego też dziennikarze magazynu Party zapytali aktorkę o jej dalsze plany, zwłaszcza te dotyczące sformalizowania związku. Czy celebrytka planuje stanąć na ślubnym kobiercu?

Ślub Klaudii Halejcio. Co planuje gwiazda?

Klaudia Halejcio powiedziała redaktorom Party m.in. o przeprowadzce do nowego domu. Oczywiście, cała rodzina jest w nim w komplecie.

Chcieliśmy zacząć nowy etap w naszym życiu już we troje – aktorka wytłumaczyła dziennikarzom.

Nie obyło się też bez pytania o plany dotyczące ślubu Klaudii i Oskara. Okazuje się, że para ma już wspólne plany:

Plany zawsze są. Gdy nabiorą realnych kształtów, na pewno o tym poinformuję – powiedziała enigmatycznie.

Rozmówczyni magazynu odniosła się również do swojego macierzyństwa.

Każdy dzień macierzyństwa mnie czymś zaskakuje. Walczę ze zmęczeniem, ale jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się z chwili, które teraz mamy z Nel dla siebie – skwitowała.

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie pochwaliła się w interecie zdjęciem pokoju córki. W pokoju dominują elementy w kolorze pudrowym. Widać na nim wygodny fotelik do karmienia i po brzegi wypchane zabawkami szafki. Całość wygląda naprawdę okazale i przykuwa zainteresowanie odbiorców.

Kariera Klaudii Halejcio. Co ma wspólnego z Edwardem Gierkiem?

31-letnia Klaudia Halejcio studiowała psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jako aktorka realizuje się już od czwartego roku życia. Wystąpiła w następujących filmach i serialach: 13 posterunek, Złotopolscy, Na WspólnejHotel 52Popiełuszko. Wolność jest w nas, Historia Roja. Występowała też w programach rozrywkowych Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance. W ostatnich latach była też aktywna jako aktorka w Teatrze Komedia w Warszawie.

W przeszłości była związana ze znanym tancerzem Tomaszem Barańskim. Para rozstała się w 2019 roku. Barański i Halejcio raczej nie utrzymują przyjacielskich relacji.

Nie dzwonimy do siebie każdego dnia. Nasze drogi jakoś się rozeszły i tyle, co mogę powiedzieć na ten temat. Życzę jej szczęścia, jak każdemu. (…) Nie widziałem jej chłopaka. Nie śledzę tych wydarzeń medialno-związkowych – tancerz powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Na początku października na kinowych ekranach zagości film Gierek z udziałem m.in. Michała Koterskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej. W biografii I sekretarza Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej zagości też Klaudia Halejcio, która ma w niej zagrać jedną z ról drugoplanowych.


Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×