Klaudia Halejcio urządziła luksusową domówkę z okazji 31. urodzin. Pochwaliła się nawet prezentami z najwyższej półki

Klaudia Halejcio urodziny

Klaudia Halejcio urodziny

Klaudia Halejcio dwa tygodnie temu skończyła 31 lat. Dopiero wczorajszego wieczoru urządziła imprezę z tej okazji. Zobaczcie, jak świętowała z przyjaciółkami.

Klaudia Halejcio przeszła ostatnio w swoim życiu sporą rewolucję. W lutym pochwaliła się, że zostanie mamą. Pokazał wówczas zdjęcia mocno już zaokrąglonego brzuszka w pięknej sesji zdjęciowej. Od tamtej pory aż do samego rozwiązania chętnie dzieliła się kolejnymi szczegółami ciąży i pokazywała, jak spędza czas w oczekiwaniu na maluszka. Na kilka tygodni przed rozwiązaniem zdecydowała się także wyjawić płeć i imię dziecka. Aktorka na początku czerwca urodziła córeczkę, której dała na imię Nel.

Tuż po porodzie gwiazda szybko wróciła na Instagram i nadal jest aktywna w sieci, gdzie chwali się kulisami macierzyństwa. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że na samym początku nie miała nikogo do pomocy nad noworodkiem.

Mój partner jest świetnym tatą, nawet nie spodziewałam się, że będzie sobie tak dobrze z tym wszystkim radził. Jest dla nas ogromnym wsparciem, bardzo się angażuje mimo dużej ilości pracy. Są nasi rodzice, którzy nas raz na jakiś czas odwiedzają. Ten pierwszy miesiąc, który był najtrudniejszy, to nie mieliśmy żadnej pomocy, byliśmy zdani na siebie. Ale sobie poradziliśmy. A teraz mamy rodziców, bo już mogą być czasami z nami.

Klaudia Halejcio świętuje 31. urodziny

Klaudia wspaniałe odnalazła się w macierzyństwie, a tuż po narodzinach córki czekała na nią kolejna wielka rewolucja. Razem z partnerem Oskarem wprowadzili się do nowej okazałej willi. Świeżo upieczona mama nie ukrywała wnętrz swojego domu i chętnie chwali się pierwszymi kadrami z luksusowego lokum.

Mama Nel bardzo skrupulatnie zrelacjonowała na Instagramie wczorajszy wieczór. Aktorka świętowała swoje 31. urodziny. Urządziła bardzo luksusową domówkę w nowym domu. Wśród gości znalazła się między innymi Patricia Kazadi. Na przyjęciu nie zabrakło przepięknych dekoracji oraz smacznego cateringu. Goście aktorki raczyli się świeżym sushi i personalizowanymi ciasteczkami. Obowiązkowym punktem wieczoru był także tort i odśpiewanie Sto lat. Gwiazda pochwaliła się także prezentami. Wśród nich była luksusowa torebka marki Louis Vuitton.

Klaudia tego wieczoru dosłownie błyszczała w biało srebrnej mini i butach na wysokim obcasie. Na chwilę na imprezę wpadła też jej urocza córeczka w równie pięknej kreacji. Zdjęcia w naszej galerii.


Klaudia Halejcio 31. urodziny

Klaudia Halejcio 31. urodziny

Klaudia Halejcio 31. urodziny

Klaudia Halejcio 31. urodziny

Klaudia Halejcio 31. urodziny

Klaudia Halejcio 31. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×