Klaudia Halejcio wytknęła błąd partnerowi. Przez jedno zachowanie Oskara aktorka nieźle się męczy

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio poskarżyła się na Instagramie na partnera. Oskar jednym zachowaniem zburzył jej spokój. Co napisała w poście?

Klaudia Halejcio jest jedną z najbardziej aktywnych na Instagramie polskich aktorek. Dorobiła się także statusu gwiazdy TikToka, a  jej filmiki oglądają miliony użytkowników. Ma stałe grono fanów, dla których bardzo często nadaje live. Prywatnie jest szczęśliwą partnerką Oskara i razem z nim wychowuje kilkumiesięczną córeczkę o pięknym imieniu Nel.

Social media aktorki obfitują w zdjęcia i relacje. Klaudia nie ma wielu tajemnic przed obserwatorami. Jakiś czas temu rozbawiła internautów do łez, kiedy przerażona, szeptem, opowiadało o tym, że w jej domu jest mysz. Nie ukrywała, że panicznie boi się małych gryzoni.

Otworzyłam okno, ale ona nie chce wyjść. Co ja mam robić, słuchajcie, co ja mam robić? – pytała internautów.

Zdradziła przy tym, że przez to, że nigdy dotąd nie mieszkała w domu, więc problem wkradających się na zimę do ciepłych miejsc zwierzątek, nigdy jej nie dotyczył. Fani poradzili Klaudii, żeby obudziła partnera. Ta jednak tylko zaśmiała się żałośnie i stwierdziła:

Czy wy wiecie, co to znaczy obudzić faceta?! Poza tym ja go tyle razy już wkręciłam…Oskar nie potraktuje mnie poważnie. Zapracowałam sobie na to… A teraz muszę cierpieć.

W czwartek ponownie pożaliła się na Oskara. Tym razem okazało się, że rozpieścił Nel, a Klaudia teraz się męczy.

Klaudia Halejcio skarży się na Instagramie na zachowanie partnera

W okresie świątecznym mogliśmy podziwiać cudne sesje zdjęciowe Klaudii i jej rodziny. Wśród dekoracji bożonarodzeniowych powstawały prawdziwe perełki, a Nel już całkowicie podbiła serca internautów. Nie ma też wątpliwości, że jest oczkiem w głowie swojego taty. Oskar nieźle ja rozpieszcza, a Halejcio potem musi się męczyć, co żartobliwie skomentowała we wpisie.

3,2,1  …  Jak już raz Tatuś pokazał tak teraz przez pół dnia ją podrzucam do góry – napisała.

Pod postem nie brakuje słów zrozumienia ze strony internautek. Wszyscy dobrze wiedzą, jak szybko maluszki przyzwyczajają się do takich zabaw i potem ich się domagają.


Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×