Klaudia Halejcio w ogrodzie. Wypielęgnowana ogromna przestrzeń robi wielkie wrażenie. Idealne miejsce na relaks

Klaudia Halejcio w ogrodzie

Klaudia Halejcio w ogrodzie

Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie zdjęcia z ogrodu. Wypielęgnowana przestrzeń robi ogromne wrażenie. Zdjęcie.

Klaudia Halejcio ponad dwa miesiące temu została mamą i wówczas zaczęła się prawdziwa rewolucja w jej życiu. O ciąży poinformowała w walentynki, co było bardzo romantyczne, bo wówczas także pokazała swojego partnera – ojca dziecka, Oskara. Przez następnych kilka miesięcy nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na potomka. Zdradziła płeć i imię maleństwa:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Poinformowała także, że jeśli kiedyś będzie miała synka, to nazwie go Staś – jak się można domyślać, jest to wynikiem miłości do postaci z powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy.

Klaudia Halejcio nie tylko urodziła wyczekiwaną córeczkę, ale przeniosła się także z rodziną do pięknej willi, którą pochwaliła się w sieci. Pokazała fanom sukcesywnie wszystkie wnętrza. Warta 9 milionów posesja robi wielkie wrażenie. Tym razem podziwiamy ogród.

Klaudia Halejcio pochwaliła się ogrodem

Klaudia Halejcio w niedzielę podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem ze swojego wielkiego ogrodu. Wypielęgnowana przestrzeń robi wielkie wrażenie. Przystrzyżone trawniki, staw i piękne drzewa, powodują, że jest to miejsce idealne do relaksu.

Miało być parapetówkowe Boho Party, bo tak chcieliśmy uczcić naszą przeprowadzkę w magiczne miejsce z pięknym ogrodem, ale sezon słonecznej pogody się kończy. Zabrakło czasu, dużo obowiązków, hamak zakupiony wiec chociaż zrobiłyśmy boho piknik.
Moze nie ma już takiego słońca, ale jeszcze da się przyjemnie posiedzieć na zewnątrz. Leniuchujemy przy smacznych przekąskach świętując koniec lata. A boho Party odstawiam na otwarcie przyszłego sezonu – napisała aktorka.

Internauci nie ukrywają, że ogród Halejcio zrobił na nich wielkie wrażenie. Aktorka może się pochwalić przestrzenią, jakiej nie uświadczymy w niejednym mieście.


Klaudia Halejcio - ogród

Klaudia Halejcio - ogród

Klaudia Halejcio - ogród

Klaudia Halejcio - ogród

Klaudia Halejcio - ogród

Klaudia Halejcio - ogród

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×