Klaudia Halejcio pokazała swoją córeczkę. Podzieliła się intymnym momentem z Nel. Cudne ujęcia!

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio od kilku tygodni cieszy się macierzyństwem. Właśnie podzieliła się z fanami intymnym momentem ze swoją córeczką. Jakie cudne!

Klaudia Halejcio niedawno została mamą. O tym, że jest w ciąży, poinformowała sesją zdjęciową w walentynki. Później systematycznie zdradzała fanom, jak wygląda oczekiwanie na maluszka. Wyznała, że oczekuje córki, a także zdradziła jej imię. Nie ukrywała, że jest przerażona tym, co czeka ją po porodzie.

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Obecnie aktorka dzieli się pierwszymi chwilami z malutką, czym zachwyca fanów.

Klaudia Halejcio pierwsze zdjęcia z córeczką

Klaudia Halejcio 2 czerwca urodziła córeczkę, której dała piękne imię Nel. Zainspirowała się bohaterką Henryka Sienkiewicza, co dokładnie wyjaśniła w jednym z wywiadów. Szczęśliwymi wiadomościami, że malutka jest już na świecie, podzieliła się na Instagramie kilka dni później, publikując wideo wprost ze szpitala, na którym tańczy z radości.

Kilka godzin zdecydowała się także zdradzić w relacji, jak przebiegał poród. Klaudia wyznała, że nie było lekko:

Nie jest lekko, wszystko mnie boli – mówiła zapłakana, ale zaznaczyła, że było warto.

Chwilę później powiedziała:

Nie będę myślała teraz, że mnie wszystko przy każdym kroku boli, tylko jestem podekscytowana. Zaraz będzie z nami tata. W końcu cię zobaczy. To jest, słuchajcie smutne, że nie ma taty z nami, był tylko raz nami przez chwile i tyle.

Klaudia Halejcio jest prawdziwą gwiazdą social mediów. Prężnie prowadzi Instagram, a jej filmiki na TikToku mają całą masę fanów. Po porodzie szybko wróciła do aktywności. Dzieli się z fanami pierwszymi doświadczeniami jako mamy. Właśnie pokazała intymne chwile z Nel.

Na Instastory aktorki pojawiło się nagranie, na którym Klaudia odpoczywa z córeczką na kolanach. Wpatruje się w maleństwo z wielką miłością. Cudne ujęcia podbijają sieć. Trzeba przyznać, że Halejcio idealnie odnalazła się w macierzyństwie.


Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×