Klaudia Halejcio urządziła pokój córki perfekcyjnie. Każdy szczegół jest przemyślany. To prawdziwy raj dla małej dziewczynki

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie pokoik Nel w całej okazałości. Wnętrze jest przemyślane w każdym szczególe. Zdjęcia.

Klaudia Halejcio cztery miesiące temu została mamą. O ciąży poinformowała w tegoroczne walentynki, co było bardzo romantyczne, bo wówczas także pokazała swojego partnera – ojca dziecka, Oskara. Potem już nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na potomka. Zdradziła płeć i imię potomka:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Poinformowała także, że jeśli kiedyś będzie miała synka, to nazwie go Staś – jak się można domyślać, jest to wynikiem miłości do postaci z powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy.

Klaudia Halejcio nie tylko urodziła wyczekiwaną córeczkę, ale przeniosła się także z rodziną do pięknej willi, którą pochwaliła się w sieci. Pokazała fanom sukcesywnie wszystkie wnętrza. Warta 9 milionów posesja z ogromnym ogrodem robi wielkie wrażenie i świetnie nadaje się, żeby spotykać się w większym gronie. Niedawno urządziła w domu chrzest córki, który zrelacjonowała w sieci. Tym pozwoliła zajrzeć do pokoiku Nel.

Klaudia Halejcio pokazała pokój córki

Klaudia Halejcio nie ma wielu tajemnic przed swoimi obserwatorami na Instagramie. Pokazuje swoje życie, chwali się projektami zawodowymi, a przede wszystkim córeczką. Jej liczne grono fanów – a ma ich już ponad pół miliona – może liczyć codziennie na coś nowego. We wtorek wpusciła ich do pokoiku Nel. Jak jest urządzony?

W najnowszej relacji na Instagramie Halejcio pokazała raj swojej małej dziewczynki. Dominuje w nim odcień pudrowego różu. Jest piękne łóżeczko z baldachimem. Półka pełna zabawek – z przewagą drewnianych, a zaraz obok druga, wypełniona książeczkami. Nie brakuje tych edukacyjnych. Aktorka pochwaliła się tez najnowszą zdobyczą, czyli lampka nocna w kształcie sówki. Zdjęcia z pokoju Nel znajdziecie w naszej galerii.


Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×