Szukaj

Klaudia Halejcio jest zakochana. Pochwaliła się przystojnym partnerem, a internautki nie zostawiły na niej suchej nitki

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio jest znowu zakochana, a zdjęciami z przystojnym partnerem pochwaliła się na swoim Instagramie. Internauci podzieleni, jedni się zachwycają, a inni nie pozostawili na niej suchej nitki.

Klaudia Halejcio pół roku po tym, jak skończył się jej związek z tancerzem Tomaszem Barańskim, spotkała na swej drodze pewnego prawnika, który tak ją oczarował swoją osobowością, że ani się obejrzała, a już mieszkali razem.

Tym razem była pewna, że to jest mężczyzna jej życia, bo w jednym z wywiadów wyznała, że czeka aż ukochany przed nią klęknie, i że jest już gotowa na dziecko. Coś jednak musiało się w ich relacji popsuć, bo po dwóch latach się rozstali.

Niezależnie od tego, czy sami podejmujemy taką decyzję, czy zostaje ona podjęta przez drugą stronę, zawsze pojawiają się łzy – mówiła w Twoim Imperium.

Podkreśliła jednak, że byłemu partnerowi dużo zawdzięcza.

Dzięki niemu zaczęłam mocniej stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić.

Po tym związku postanowiła skupić się na sobie. Jednak długo nie była singielką, bo właśnie pochwaliła się zdjęciami z nowym partnerem.

Klaudia Halejcio jest zakochana

Klaudia Halejcio długo nie narzekała samotność, ponieważ poznała innego mężczyznę. Widywano ich już razem na ulicach Warszawy oraz podczas wakacyjnych podróży. Nie zdradziła jednak, kim jest i jak wygląda tajemniczy nowy partner. Kiedyś tylko, na jednym zdjęciu pokazała jego dłoń.

Jednak w końcu postanowiła się ujawnić. Na jej instagramowym profilu opublikowała trzy zdjęcia z obejmującym ją mężczyzną. Wakacyjnie, romantycznie. Ona piękna, on przystojny.

W błogim spokoju napawamy się pięknym zachodem słońca. takie chwile warto zapamiętać – napisała.

Niestety nie wszyscy docenili uroki zdjęcia, a pod postem pojawiło się sporo przykrych słów.

  • A gdzie tamten fajny gościu?
  • Nie przywiązujcie się za długo do tego widoku bo za chwilę znów może być inny.
  • A jeszcze zima w Zakopanym z innym partnerem.
  • Kto to jest? Ten chłop?
  • A tamten co poszedł w odstawkę czy to kolejna ustawka?
  • A taka miłość była – piszą złośliwie.

Sama aktorka nie komentuje, ale w obronę wzięły ja inne użytkowniczki Instagrama.

  • Dziewczyny jesteście okropne! Wszystkie, które piszą, że dlaczego nie Maciek. Dramat gdzie jakieś poczucie taktu?! Ciekawe czy Wam byłoby miło gdybyście weszły w związek z nową osobą a czytały komentarze od ludzi którzy Was nie znają.
  • Wstyd mi za takie wredne babsztyle. Zajmijcie się kreowaniem własnej osobowości zamiast skupiać się na cudzej! Bycie osobą publiczną, to ciężki kawałek chleba….

Cóż, trzeba przyznać, że pewnie sama Klaudia nie spodziewała się, że jej post wzbudzi tyle emocji.


Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×