Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki. Z tej okazji sięgnęła do archiwum i pokazała niepublikowane zdjęcia z porodówki

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio wspomina dzień narodzin córki. Nel właśnie skończyła roczek. Z tej okazji jej mama pochwaliła się w sieci wcześniej niepublikowanymi zdjęciami. 

Klaudia Halejcio w show-biznesie pojawiła się jako dziecko. Gdy zaczęła występować w serialu Złotopolscy miała zaledwie kilka lat. Swoje dorosłe życie również związała z pracą przed kamerami. Regularnie pojawia się na dużym i małym ekranie, ale skupia się też na działalności w sieci. Jest jedną z bardziej popularnych influencerek. Od zeszłego roku sprawdza się też w zupełnie nowej roli. Gwiazda po raz pierwszy została mamą.

O tym, że oczekuje dziecka poinformowała na początku ciąży. Pokazała w sieci zdjęcie z badania USG i swojego partnera. Od tej pory chętnie chwaliła się kolejnymi kadrami i opowiadała o przebiegu tego stanu, a także przygotowaniach do narodzin dziecka. Nie trzymała fanów długo w niepewności i zdradziła, że powita córeczkę, której zamierza dać na imię Nel.

Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki. Pokazała niepublikowane zdjęcia

Klaudia Halejcio w macierzyństwie odnalazła się wręcz doskonale. Tuż po narodzinach dziewczynki, szybko wróciła na Instagram. Nie miała też zamiaru ukrywać jej wizerunku przed fanami i na bieżąco chwali się zdjęciami swojej pociechy. Fani z wielkim entuzjazmem reagują na każdy kadr, na którym pojawia się urocza Nel. Dzisiaj jej mama świętuje w wyjątkowy sposób, ponieważ jej córeczka obchodzi pierwsze urodziny.

Już wcześniej wrzuciła na Instagram ich wspólną sesję zdjęciową, a teraz pokazała fanom niepublikowane wcześniej kadry prosto z porodówki. Klaudia dodała w sieci całą serię zdjęć, ale także nagranie, które zrobiono tuż po tym, jak dziewczynka przyszła na świat. Aktorka płacze na nim ze szczęścia trzymając w ramionach swoją pociechę.

Rok temu o tej porze.
02.06 Nel. Dziś mija dokładnie rok od kiedy jesteś już z nami. To pierwsze 365 dni bycia dumną mamą, pierwsze 52 tygodnie naszego pięknego życia. #kochamcie – napisała szczęśliwa Klaudia.

Pod postem natychmiast zaroiło się od gratulacji i życzeń dla małej solenizantki. My również się do nich przyłączamy. Więcej zdjęć Nel zobaczycie w naszej galerii.


Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki

Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki

Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki

Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki

Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki

Klaudia Halejcio świętuje pierwsze urodziny córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×