Klaudia Halejcio pokazała wystylizowaną córeczkę na tle bajkowych dekoracji świątecznych. W jej willi jest jak w filmie. Cudo!

Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio z córką

Klaudia Halejcio nie pożałowała na dekoracje świąteczne. Jej dom wygląda idealnie! Teraz pokazała pięknie wystylizowana córeczkę w tym bajkowym tle. Cudnie!

Klaudia Halejcio jest jedną z najbardziej aktywnych na Instagramie polskich aktorek. Ma także status gwiazdy TikToka, a  jej filmiki oglądają miliony użytkowników. Ma stałe grono fanów, dla których bardzo często nadaje live. Prywatnie jest szczęśliwą partnerką Oskara i razem z nim wychowuje kilkumiesięczną córeczkę Nel, której piękne imię kosztowało ją sporo poszukiwań:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Zobacz: Dramat Klaudii Halejcio. „Oskar nie potraktuje mnie poważnie. Zapracowałam sobie na to…”. Co się dzieje w domu gwiazdy?

Nel zawojowała swoich rodziców. Słodka dziewczynka jest już stałym gościem w social mediach mamy. Każde jej nowe zdjęcia budzą entuzjazm fanów Halejcio. Tym razem Klaudia pokazała malutka na tle świątecznych dekoracji. Prawdziwe cudo.

Klaudia Halejcio pokazała córeczkę na tle świątecznych dekoracji

Narodziny córki to niejedyna rewolucja w życiu aktorki, która od kilku miesięcy razem z rodziną mieszka we wspaniałej posiadłości, którą możemy podziwiać w jej postach. Klaudia Halejcio już kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których pochwaliła się przystrojonymi na święta wnętrzami. W salonie stanęła gigantyczna choinka, na której zawisły białe ozdoby. Aktorka nie ukrywa ekscytacji pierwszymi świętami w nowym domu:

To będą nasze pierwsze, rodzinne święta w nowym domu. Nie mogę się już doczekać!

Poza salonem również pozostałe pomieszczenia zostały przez nią i jej bliskich odpowiednio zaaranżowane. Całość idealnie wkomponowała się w jasne wnętrza. Gwiazda nie zapomniała także o ogrodzie, w którym stanęło kilka żywych choinek w donicach. Pojawił się również dorodny, świecący napis „XMAS”.

Willa zmieniła się w prawdziwie bajkową, świąteczną krainę. W najnowszej relacji Halejcio pokazała córeczkę na tle dekoracji. Ślicznie wystylizowana Nel jest słodka jak cukiereczek. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Klaudia Halejcio i Nel

Klaudia Halejcio i Nel

Klaudia Halejcio i Nel

Klaudia Halejcio i Nel

Klaudia Halejcio i Nel

Klaudia Halejcio i Nel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×