Klaudia Halejcio zrelacjonowała idealny chrzest córki. Perfekcyjna Pani Domu to przy aktorce amatorka

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio zrelacjonowała na Instagramie idealny chrzest córki. Perfekcyjnie przygotowała każdy detal. Zobaczcie zdjęcia.

Klaudia Halejcio około czterech miesięcy temu została mamą i od tego momentu zaczęła się prawdziwa rewolucja w jej życiu. O ciąży poinformowała w walentynki, co było bardzo romantyczne, bo wówczas także pokazała swojego partnera – ojca dziecka, Oskara. Nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na potomka. Zdradziła płeć i imię maleństwa:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Poinformowała także, że jeśli kiedyś będzie miała synka, to nazwie go Staś – jak się można domyślać, jest to wynikiem miłości do postaci z powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy.

Klaudia Halejcio w czerwcu nie tylko urodziła wyczekiwaną córeczkę, ale przeniosła się także z rodziną do pięknej willi, którą pochwaliła się w sieci. Pokazała fanom sukcesywnie wszystkie wnętrza. Warta 9 milionów posesja robi wielkie wrażenie i świetnie nadaje się, żeby spotykać się w większym gronie.

Niezwykłą okazją do zorganizowania w domu uroczystości był chrzest Nel. Klaudia Halejcio zrelacjonowała wszystko w sieci. Zobaczcie.

Klaudia Halejcio zrelacjonowała chrzciny córki

W niedzielę 10 października w domu Klaudii Halejcio miała miejsce ważna uroczystość. Aktorka i jej partner ochrzcili córkę. Relacja z wydarzenia trafiła na Instagram dumnej mamy.

Słuchajcie, dzisiaj mamy chrzciny Nelusi. Pełen dom ludzi. Prawdziwe domowe przedszkole. Szykujemy się – zaczęła relację jeszcze w szlafroku.

Następnie pokazała ubranka, jakie przygotowała dla córki. Po raz kolejny pozwoliła zajrzeć do jej pokoiku. Wnętrze robi wrażenie. Białe meble, jasne ściany i piękne, wielkie maskotki powodują, że można poczuć się jak w dziecięcym raju.

Kolejnym krokiem było pochwalenie się dekoracjami. Nowy, wielki dom idealnie nadaje się na spotkania, a udekorowany na cześć Neli prezentował się jeszcze lepiej. Halejcio pokazała idealnie nakryty stół, perfekcyjne wypieki, a sama prezentowała się jak milion dolarów. Wszystko było dopracowane w każdym szczególe. Aktorka zaimponowała po raz kolejny. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Chrzest córki Klaudii Halejcio

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Chrzest córki Klaudii Halejcio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×