Szukaj

Klaudia Halejcio pokazuje ciążowy brzuszek w otoczeniu kolorowych balonów. Rozpisała się płci dziecka

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio pochwaliła się kolejnymi pięknymi zdjęciami z ciążowej sesji. Aktorka zapozawała, pokazując sporych rozmiarów brzuszek. Przy okazji powiedziała co nieco o płci dziecka. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Klaudia Halejcio w walentynki postanowiła ogłosić światu szczęśliwą nowinę. Aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W święto zakochanych na jej profilu pojawił się piękny post oraz kilka kadrów z ciążowej sesji z ukochanym Oskarem.

Przyszła mama przed obiektywem dumnie eksponowała serię zdjęć z badania USG. Pod postem spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji. Były to też pierwsze zdjęcia, na których oficjalnie zapozowała ze swoim partnerem, z którym w niedalekiej przyszłości planuje ślub. Influencerka nie ukrywa, że przyszłe macierzyństwo traktuje jako najważniejszą rolę w swoim życiu.

Od kilku dni ciężarna gwiazda Złotopolskich nie szczędzi swoim fanom kolejnych pięknych zdjęć, na których pokazuje, jak zmieniło się jej ciało w ciągu kilku miesięcy. Ostatnio udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała nie tylko o swoim wielkim szczęściu, ale także wszystkich obawach związanych z porodem, który zbliża się wielkimi krokami.

Klaudia Halejcio pokazuje kadry z ciążowej sesji i pisze o płci dziecka

Dzisiaj na profilu przyszłej mamy pojawiły się kolejne ujęcia z profesjonalnej sesji ciążowej. Tym razem pozuje sama, w otoczeniu pięknych dekoracji. Klaudia ma na sobie obcisłą sukienkę, która idealnie uwydatnia jej brzuszek, oraz długie kozaki, które pięknie eksponują zgrabne nogi. Widzimy ją w otoczeniu ogromnego pluszowego misia oraz mnóstwa balonów w kolorach beżu, błękitu i różu.

W pierwszej chwili wygląda na to, że ciężarna gwiazda chciałaby podzielić się z fanami informacją o płci dziecka. Niestety póki co sama nie zna odpowiedzi na to pytanie. Maluszek cały czas trzyma to w tajemnicy:

Chłopiec, czy dziewczynka? Właściwie już na tym etapie dzięki USG dość łatwo stwierdzić płeć dziecka, ale bywa i tak, jak u nas, że maluch za każdym razem przy badaniu „ukrywa” swe wdzięki. Aaaa…. nie mogę się doczekać kiedy nam się pokaże. Jak myślicie co będzie? Ponoć jest wiele sposobów, by poznać płeć dziecka, przynajmniej tak mówią rodzice. Chociaż nie wiem czy wierzyć w przesądy.

Klaudia zapytała swoich obserwatorów o typowania co do płci dziecka. Większość z nich zgodnie stwierdziła, że aktorka może urodzić synka. Mówi się bowiem, że kobieta, która ma urodzić córeczkę, traci urodę, a Halejcio na półmetku ciąży prezentuje się kwitnąco.


Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×