Klaudia Halejcio dostała własny program. I to jaki! Powstaje podrasowana wersja hitu Kasi Dowbor

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Kaludia Halejcio właśnie dostała nową propozycję pracy. Jej internetowy program może przebić popularnością Nasz nowy dom, w którym gwiazdą jest Katarzyna Dowbor.

Kaludia Halejcio to wszystkim dobrze znana aktorka młodego pokolenia. Swoją zawrotną karierę rozpoczęła już jako małe dziecko, po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na ekranie w wieku 4 lat. Gwiazda jest znana z ról w popularnych serialach takich jak: Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52.

Oprócz tego jej debiuty mogliśmy także podziwiać na dużym ekranie. Pojawiła się w takich produkcjach jak: Last minute, Wkręceni 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Brała udział również w popularnych show. Jej talent do tańca mogliśmy podziwiać w programie Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami, gdzie partnerował jej Tomasz Barański, z którym była jakiś czas w związku.

Klaudia Halejcio gospodynią programu

Klaudia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się nowe posty. Nic więc dziwnego, że liczba obserwujących ją osób stale wzrasta. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z fanami fotkami z czasu wolnego, z egzotycznych podróży, czy ważnych wydarzeń.

Reakcje internautów nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że ją uwielbiają. Jej sława rośnie, a Halejcio właśnie dostała propozycję bycia gospodynią w nowym, internetowym show. Co więcej, może on być niemałą konkurencją dla programu Nasz nowy dom, w którym gwiazdą jest Katarzyna Dowbor.

Remont w prezencie ma pojawić się w sieci już we wrześniu. Aktorka zdradziła w Facie, co będzie jego główną ideą:

W programie będzie można zobaczyć zmianę wnętrza mieszkania, ale nie tylko. Chodzi w nim o to, że ktoś może zgłosić bliskie mu osoby, którym na przykład chce podziękować i zrobić im niespodziankę. My tę rodzinę wyślemy na wakacje, aby mogła spędzić ze sobą czas, i wtedy będziemy zmieniać jej mieszkanie.

Wyczuwamy sporą inspirację show Kasi Dowbor.


Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Klaudia Halejcio – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Klaudia Halejcio mieszka jak księżniczka

Klaudia Halejcio mieszka jak księżniczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×