Czy ona żartuje? Takie pytanie pod nową sesją córeczki? Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcia Nel i internet zapłonął

Kaludia Halejcio

Kaludia Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie nowe zdjęcia Nel. Córeczka aktorki jest słodkim bobaskiem, a fotografie niezwykle spodobały się internautom. Tylko zobaczcie, jakie cudne ujęcia.

Klaudia Halejcio przeżywa właśnie najszczęśliwszy okres swojego życia. Zakochała się, a owocem jej miłości do Oskara jest ich córeczka Nel. Dziewczynka bez reszty skradła serce swojej znanej mamy. Aktorka zmieniła także miejsce zamieszkania i absorbuje ją nie tylko macierzyństwo, ale także dbanie o wielką posiadłość. Jak sobie z tym radzi, zdradziła naszej reporterce:

Ja zawsze mówię, że jestem Zosia Samosia. Zresztą, wcześniej jak mieszkałam sama, pokazywałam, że lubię robić dużo rzeczy domowych, czyli gotować, sprzątać. To było widać po moim mieszkaniu, że jestem typem perfekcjonistki i pedantki. Lubię robić te rzeczy, one mi sprawiają przyjemność.

Po porodzie z oczywiście korzysta ze wsparcia najbliższych. Przed naszą kamerą wyliczyła, kto jej pomaga.

Oczywiście, jak przyjeżdża moja mama, to wiadomo, że mi pomoże. Mam przyjaciółkę, która uwielbia robić porządki, ma nawet dedykowany profil pod to, żeby pokazywać jak robić porządki i np. pomaga mi uporządkować moją garderobę. Więc tak naprawdę robimy to z przyjaciółmi, rodzice nam pomagają i sami.

To, że radzi sobie doskonale, widać w postach, które zamieszcza na Instagramie. Nie opuszcza jej radość życia i wygląda kwitnąco. Cudna jest także jej córeczka, która jest na świecie już prawie trzy miesiące. Najnowsza sesja z udziałem Nel oczarowała internautów.

Klaudia Halejcio pokazała nową sesję Nel. Jak wygląda dziewczynka?

Klaudia Halejcio ma na Instagramie wielką grupę fanów. Jej profil obserwuje ponad pół miliona internautów. To ich właśnie zapytała, które z 3 nowych zdjęć Nel jest najsłodsze. Myślimy, że to tylko pytanie retoryczne, bo od maleństwa nie można oderwać wzroku niezależnie od ujęcia.

Najsłodsze zdjęcie Nel ? 1,2,3?

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których pełno jest wirtualnych serduszek. Internauci są zachwyceni zdjęciami Nel. Słodkie maleństwo bez reszty skradło ich serca. Cudne ujęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.


Kaludia Halejcio - nowe zdjęcia Nel

Kaludia Halejcio - nowe zdjęcia Nel

Kaludia Halejcio - nowe zdjęcia Nel

Kaludia Halejcio - nowe zdjęcia Nel

Kaludia Halejcio - nowe zdjęcia Nel

Kaludia Halejcio - nowe zdjęcia Nel

Komentarze

 • Blanka pisze:

  Początki macierzyństwa są dość trudne, więc nie dziwie się, że korzysta z pomocy innych. Moja mama też była prawie codziennie, to samo teściowa, żebym mogła chociaż się godzinę przespać. Nastawiałam tylko roombę, zupę, a babcie szły na spacer z wnusiem. Wiadomo, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko 😀

 • Gość pisze:

  Halejcio, a kto to, aktoreczka jednego serialiku, i kilku epizodów filmowych

 • Gość pisze:

  Każde dziecko jest śliczne.można raz pokazać a nie milion scen z przebieraniem.trochę skromności i prywatności dziecko jak dziecko

 • GośćM pisze:

  Do gościa ewora.Halejcio nie jest mężatką!!!!
  To jej partner.Zanim kogoś ochrzanisz to się dobrze zastanów czy masz racje

 • GośćŁąka pisze:

  Trafione słowa, dziecko przeciętnej urody

 • Aga pisze:

  Daj kobieto dziecku być dzieckiem
  Ono nic nie rozumie
  Teraz potrzebuje spokoju i miłości ale wyrażanej trochę w Inny Sposób.

 • Gość pisze:

  Daj kobieto dziecku być dzieckiem
  Ono nic nie rozumie
  Teraz potrzebuje spokoju i miłości ale wyrażanej trochę w Inny Sposób.

 • Gość pisze:

  No pusta lala, ktora nie ma czym zablysnac. Szkoda dziecka.

 • Gość smutny pisze:

  Mam wrażenie, że wiele kobiet zostaje dziś matkami tylko po to by czerpać z tego korzyści finansowe.

 • Gośćjodi pisze:

  Pustak

 • Gośka pisze:

  Sliczna, piekna

 • Gośćdana pisze:

  O jejku, co za cudenko💖💖💖

 • Gość Ewa pisze:

  Beznadziejne te zdjęcia dziecko też wygląda nieciekawie na tych pseudo fotkach i nie tylko ja tak myślę – koronę dziecku założyła – jakaś nienormalna ona jest tą cała Halejcio.

 • Gośćewora pisze:

  Ludzie , jak wam nie wstyd.
  Normalne i bardzo piękne zdjęcia..
  Odkąd pojawiły sie pierwsze aparaty ludzie robią różne zdjęcia własnym dzieciom. Jak możecie hejtować tą mlodą matkę , że zrobiła i zamieściła zdjecia swojego dziecka.
  To nie wasze maleństwo , nie interesuje to nie piszcie a po co wylewać żółć na kobietę. Jesteście małostkowi , złośliwi , wredni , zazdrośni zastanawiam się czy jeszcze jesteście ludźmi? Powinna wam jak kiedyś pewna piosenkarka zamieścić ufajdaną piluszkę to wtedy zapewne byście sie obrazili i byłby spokój z niezrównoważnymi pseudo fanami.

  • Gość pisze:

   Tak
   Zawistne
   Wstrętne niby inteligentne
   Po cóż Wam smartfony w łapach

   Hajt za hejtem. WSTYD
   MŁODA mama pragnie podzielić się swoim
   Szczęściem.
   Czy w tym coś nienaturalnego???
   Przez takie komentarze i Ploty
   nabrąłam obrzydzenia do tchórzliwych
   Hejterek.
   Fe nieładnie.
   Podpisuję się całym imieniem i.nazwiskiem
   Barbara SIWEK

  • Gośćkar pisze:

   Nieświadome niczego dziecko z koroną na głowie jest dla ciebie normalne? Takiemu dziecku nie są do niczego potrzebne pozowane sesje, nie sądzę aby miało radoche, jak dorośnie. Ja osobiście nikomu bym takiego zdjęcia nie pokazała. Ze swoich dzieci również nie robie sztucznych eksponatów do chwalenia się.

  • Gość pisze:

   Innym zwracasz uwagę a sama źle życzysz!!
   Zgadzam się ,że jak ktoś nie chce nie musi tego oglądać i czytać.
   Ale zgadzam się też z tym,iż wiele kobiet nie powinno mieć dzieci.Albo się nimi nie zajmują albo patrzą jak na nich zarobić.I to niestety smutna prawda.
   Dziecko powinno być skarbem dla rodziców,rodzeństwa,dziadków.A nie dla całego świata!!Straszne mamy czasy,że wszystko jest na sprzedaż,na pokaz.I po co??Dla kasy!!Żałosne i smutne

  • Gość pisze:

   Racja.

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem zdjęcia są normalne. Nie lubię takich bardzo układanych,ale te wydają się być ok. Mysle ze większość z nas robilo swoim pociecha takie sesje,wiec nie rozumiem takiego oburzenia. I mój malutki tez sypia na brzuszku,i to jest chyba jego ulubiona pozycja, najwygodniejsza;)

  • Gośćkskks pisze:

   Ja takich zdjęc swoim dzieciom nie robiłam i nie widzę nic w tym fajnego. To jest dziecko, a nie małpa w zoo…

 • Gość pisze:

  Malutka cukiereczek,ale mamusia bez wyobrażni.
  To nie jest droga Pani laleczka,tylko dziecko,a nie zabaweczka.Pani brak wyobrażni daje dużo do myślenia.

  • Gośćewora pisze:

   I tak cię bilwersuje , że mama zrobiła zesje zdjeciową swojej córeczce? A od wieków ludzie robią swoim pociechom zdjęcia. Nic w tym niestosownego. Nagorzej , jak taki złośliwiec jak ty wypełźnie spod swojego kamienia i pluje na wszystko. Mama chciała zrobić zdjęcia a tobie nic do tego. Pozdrawiam mloda mamę i maleństw , które jest rozkoszne.