Klaudia Halejcio żyje jak w bajce! Teraz już wiadomo dlaczego – twierdzi, że to zasługa talizmanów. Wiemy, gdzie je dostała

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio wierzy w moc kamieni szlachetnych. Gwiazda przyznała, że nosi zawsze przy sobie specjalną biżuterię, która przynosi jej szczęście. To dzięki niej opływa w luksusy i wiedzie życie, o jakim marzą miliony kobiet.

Klaudia Halejcio zajmuje stałe miejsce w czołówce najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Rozpoznawalność przyniosły jej głównie role w serialach Złotopolscy i Naczelna Miłość. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Rafała Wieczyńskiego Popiełuszko. Wolność jest w nas w 2009 roku.

Na fali popularności 31-latka w 2014 roku wzięła udział w programie rozrywkowym Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie zajęła 4. miejsce. Pięć lat później pojawiła się w tanecznym show Dance Dance Dance w duecie z Pauliną Krupińską. Panie pożegnały się z programem w trzecim odcinku.

Klaudia Halejcio spełnia się w roli narzeczonej milionera, Oskara Wojciechowskiego. Para niedawno zaręczyła się i według nieoficjalnych doniesień prasy plotkarskiej planuje ślub. 2 sierpnia 2021 roku aktorka i jej narzeczony zostali rodzicami córki, dla której wybrali oryginalne imię Nel. Od tej pory cała trójka tworzy szczęśliwą rodzinę.

Aktorka jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 650 tysięcy obserwatorów. Celebrytka regularnie publikuje zdjęcia i nagrania, na których nie brakuje jej uroczej córeczki.

Jakie talizmany nosi Klaudia Halejcio?

Klaudia wzięła ostatnio udział w kampanii reklamowej marki ZoZo Design. Na Instagramie zostało opublikowane nagranie, na którym opowiada o swojej wierze w moc i energię kamieni szlachetnych. Przyznała również, że nosi na nadgarstku specjalne nitki na szczęście. Podkreśliła, że ozdoba prawidłowo spełnia swoją funkcję wyłącznie gdy zostanie zawiązana przez odpowiednią osobę.

Słuchajcie, ja wierzę w moc kamieni szlachetnych. Mimo, że zawsze mam przy sobie różaniec w torebce i bez niego się nie ruszam, to uważam, że kamienie też mają swoją moc i energię. To udało mi się wczoraj uchować i są to nitki na szczęście. Pamiętajcie, że musi je zawiązać osoba, która ma czystość wobec Ciebie. Zawiązałam je sobie sama bo nie była Oskara, a Oskar jest jedyną osobą, której dałabym to zawiązać. Kiedyś mogę Wam opowiedzieć historię co się działo, jak dałam komuś przypadkowemu. Dlatego wiem, że to ma swoją moc.

Wierzycie w moc talizmanów?


Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×