Show-biznes oszalał na punkcie córki Klaudii Halejcio! Pod nowym zdjęciem cukiereczka roi się od zachwytów gwiazd. Jest piękne!

Klaudia Halejcio - najnowsze zdjęcie Nel

Klaudia Halejcio - najnowsze zdjęcie Nel

Klaudia Halejcio udostępniła w social mediach najnowsze zdjęcie małej Nel. Fani są nią zauroczeni. Jak teraz wygląda?

Klaudia Halejcio o tym, że zostanie mamą, poinformowała w walentynki. Przez kolejne miesiące relacjonowała, jak przebiega jej ciąża oraz jak przygotowuje się do narodzin wymarzonego dziecka. Internauci przez cały ten czas mogli obserwować, jak jej brzuszek rośnie oraz w zasadzie kompletowali z nią wyprawkę. Doświadczone obserwatorki chętnie udzielały jej praktycznych rad, dzięki którym przed porodem miała wszystko dopięte na ostatni guzik. Mimo to stresowała się tym, co ją czeka po narodzinach córki.

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Nel przyszła na świat 2 czerwca i od razu stała się oczkiem w głowie rodziców oraz małą gwiazdą Instagrama. To tutaj Klaudia publikuje zdjęcia, na których można zobaczyć, jak dziewczynka się zmienia.

Klaudia Halejcio udostępniła najnowsze zdjęcie Nel

Halejcio od ponad miesiąca jest szczęśliwą mamą. Gwiazda szybko wróciła na Instagram, gdzie chętnie opowiada o tym, jak wyglądają jej początki w roli mamy. Zdążyła już podzielić się najnowszymi zdjęciami maluszka oraz pokazała bliznę po cięciu cesarskim. Wprost mówiła o tym, że poród był dla niej niezwykle trudnym doświadczeniem.

Ostatnio gwiazda udzieliła wywiadu tygodnikowi Twoje Imperium, w którym zdradziła, że dopiero teraz czuje się w pełni szczęśliwa.

Szczerze? Wreszcie czuję się spełniona. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że moja rodzina jest dzisiaj kompletna – wyznała.

Od razu można zauważyć, że Klaudia jest zakochana w swojej córeczce. Dumna mama właśnie pochwaliła się na Instagramie najnowszym zdjęciem Nel, które zostało wykonane przez profesjonalnego fotografa. Dziewczynka śpi na białym kocu wtulona w pluszową zabawkę. Na głowie ma opaskę z kokardką. Gwiazda ubrała ją w jasne body z koronką oraz baskinką w pasie.

Pod zdjęciem cały czas przybywa komentarzy. Gwiazdy nie szczędzą małej Nel komplementów i wskazują, do kogo podobna jest dziewczynka.

  • Barbara Kurdej-Szatan: Cudo! Mała Klaudia
  • Natalia Siwiec: Wróżka
  • Paulina Krupińska: Śliczna
  • Kajra: Wooow. Naj. Dbaj o ten cudny skarb.
  • Marcelina Ziętek: Cudna.
  • Anna Korcz: Księżniczka!!!

Czy wy również zauważyliście, że Nel jest podobna do Klaudii?


Nel - córka Klaudii Halejcio

Nel - córka Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×