Klaudia Halejcio nago w wannie wznosi toast! Pochwaliła się swoją pięknie nawilżoną olejem z pestek winogron skórą

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Naga Klaudia Halejcio w wannie

Na widok tej foty niejednemu użytkownikowi internetu skoczyło ciśnienie! Klaudia Halejcio poprosiła swoich fanów o poradę pielęgnacyjną. I żeby zachęcić ich do „współpracy”, pytanie zadała nago i w wannie.

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać Klaudię w prawdziwie luksusowej kąpieli. Naga aktorka siedzi w pięknej wannie w eleganckiej łazience. Wanna jest wypełniona pianą, która chroni wdzięki Halejcio przed zbyt natarczywym wzrokiem.

Romantyczną atmosferę zapewnia światło świec stojących na krawędzi wanny. Uśmiechnięta Klaudia trzyma w dłoni kieliszek. Pozostaje nam tylko zgadywać, czy sączy z niego białe wino czy też szampana.

Seksowna fota Haljcio miała być okazją do zadania poważnego pytania dotyczącego pielęgnacji. Przy zdjęciu aktorka napisała:

Czasem do kąpieli dodaje sól, czasem olejek zapachowy, a innym razem dodaje olej, np. kokosowy, olej z pestek winogron – po wyjściu skóra staje się gładka i bardzo nawilżona. A jeśli i Ty masz swoje tajne sposoby na domowe spa – podziel się ze mną i napisz komentarz!

Część internautów posłuchała i podzieliła się z gwiazdą swoimi kąpielowymi patentami. Niektórzy jednak chyba nie doczytali opisu przy zdjęciu, bo zamiast opisywać swoje pielęgnacyjne rytuały, po prostu zachwycali się urodą Klaudii. I w ogóle nas to nie dziwi! 😉

Na dworze mrozy, a Klaudia Halejcio paraduje z gołym brzuchem na wierzchu po Zakopanem! “Czy ty oszalałaś?!”

Klaudia Halejcio to klon Kim Kardashian! Jednym tchem wymieniła co mają podobne! [WIDEO]

Kompletnie naga Emily Ratajkowski pochwaliła się biżuterią! Trudno oderwać wzrok od tych kosztownych świecidełek


Naga Klaudia Halejcio w wannie

Naga Klaudia Halejcio w wannie

Klaudia Halejcio obcięła włosy

Klaudia Halejcio obcięła włosy

Klaudia Halejcio obcięła włosy

Klaudia Halejcio obcięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×