Szukaj

Klaudia Halejcio pochwaliła się swoim nowym mieszkaniem. Wnętrza w sam raz dla romantyczki [WIDEO]

Klaudia Halejcio, mieszkanie

Klaudia Halejcio, mieszkanie

Jak mieszka Klaudia Halejcio? Gwiazda właśnie ukończyła remont w swoim apartamencie, którego wnętrza wyglądają wręcz bajecznie. Co zasługuje na szczególną uwagę? O tym aktorka opowiedziała naszej reporterce.

Klaudia Halejcio niedawno spełniła swoje ogromne marzenie o własnym mieszkaniu. Aktorka kupiła ogromny apartament, którego urządzenie zajęło jej kilka miesięcy. Prace dobiegły już końca, a gwiazda Złotopolskich może pochwalić się imponującymi wnętrzami, które zresztą chętnie pokazuje na Instagramie.

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

Gwiazda seriali opowiedziała nam co nieco na temat swoich luksusów. To właśnie w nich regeneruje siły po ciężkim dniu, szykuje się do wielkich wyjść czy po prostu odpoczywa, oglądając produkcje Netflixa.

Już mogę powiedzieć, że wszystko zostało skończone. Bardzo się cieszę, bo moje mieszkanie, to jest miejsce, w którym odpoczywam i czuję się dobrze. Kiedy mam dużo pracy, albo smutne chwile, to mam takie swoje miejsce, w którym mogę się zrelaksować i odpocząć. Zrobić dla siebie coś miłego, zapalić świeczki, zaparzyć herbatkę, odpalić Netflixa. Jestem najszczęśliwsza, wtedy naprawdę nic więcej mi nie potrzeba.

Klaudia Halejcio mieszka jak księżniczka

Klaudia Halejcio mieszka jak księżniczka

Jak mieszka Klaudia Halejcio i które miejsce jest dla niej prawdziwą ostoją?

Mam takie miejsce w salonie, mam kominek i tam zapalam świeczki, biorę koc i często usypiam, a dopiero potem przenoszę się do sypialni.

Jedyne czego gwieździe brakuje do pełni szczęścia, to kochający partner. Aktorka niedawno w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że obecnie jest singielką gotową na związek. Jakie ma wymagania? Sprawdź tutaj.

Cała rozmowa poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=3dcbdIwmGkY


Klaudia Halejcio ma własne mieszkanie

Klaudia Halejcio ma własne mieszkanie

Klaudia Halejcio mieszka w luksusowym mieszkaniu

Klaudia Halejcio mieszka w luksusowym mieszkaniu

Klaudia Halejcio - garderoba

Klaudia Halejcio - garderoba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×