Klaudia Halejcio zrelacjonowała wizytę u fryzjera. Co tam się działo! Efekt? Cudnie

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio zrelacjonowała wizytę u fryzjera na Instagramie. Pokazała zdjęcie przed i po. Jak wygląda po zabiegach?

Klaudia Halejcio jest ostatnio nieco zabiegana. Kilka miesięcy temu została mama słodkiej Nel, do tego w zasadzie nie przestała udzielać się zawodowo, więc zajęć ma sporo. Przyznawała się już niejednokrotnie w social mediach, że brakuje jej czasu na wizytę u fryzjera czy pójście na manicure. Radziła sobie, jak mogła, na przykład farbując włosy w domu. W końcu jednak postanowiła, że czas oddać się ręce specjalisty. Efektami pochwaliła się w sieci. Jak wygląda po profesjonalnych zabiegach?

Zobacz: Dramat Klaudii Halejcio. „Oskar nie potraktuje mnie poważnie. Zapracowałam sobie na to…”. Co się dzieje w domu gwiazdy?

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę

Klaudia Halejcio jest jedną z najbardziej aktywnych na Instagramie polskich aktorek – może pochwalić się ogromną grupą fanów, bo jej profil obserwuje grubo ponad pół miliona internautów. Dorobiła się także statusu gwiazdy TikToka, a jej filmiki biją rekordy wyświetleń. Ma stałe grono osób, dla których bardzo często nadaje live. Prywatnie jest szczęśliwą partnerką Oskara i razem z nim wychowuje kilkumiesięczną córeczkę Nel, której piękne imię kosztowało ją sporo poszukiwań:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Mieszkają w okazałej posiadłości, która także stała się bohaterką social mediów aktorki. We wtorek Halejcio podzieliła się z fanami relacją z wizyty u fryzjera. W końcu postanowiła oddać się w ręce profesjonalisty:

Po różnie kończących się przebojach z moim domowym farbowaniem, dzisiejsze wyjście mogę określić mianem „luksusu” – napisała.

Na krótkich filmikach na Instagramie widzimy, że Klaudia poddał włosy kilku zabiegom. Odświeżyła kolor i strzyżenie. Odżywiła także swoje pasma. Efektem oczywiście podzieliła się ze swoimi wiernymi fanami. Widać, że jest usatysfakcjonowana. Może nie dokonała metafory życia, ale wygląda świetnie.


Klaudia Halejcio - nowa fryzura

Klaudia Halejcio - nowa fryzura

Klaudia Halejcio - nowa fryzura

Klaudia Halejcio - nowa fryzura

Klaudia Halejcio - nowa fryzura

Klaudia Halejcio - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×