Klaudia Halejcio pokazała swoje pierwsze mieszkanie! Aktorka żyje jak zachodnia milionerka!

Kalduia Halejcio dom, mieszkanie, wnętrza

Kalduia Halejcio dom, mieszkanie, wnętrza

Klaudia Halejcio pokazała swój dom

Jak mieszka Klaudia Halejcio? Aktorka pokazała swój dom pełen świątecznych dekoracji. Jak urządziła swoje pierwsze mieszkanie? Zobacz zdjęcia wnętrz.

Salon Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio od dziecka jest związana z filmem. Pierwszy raz pojawiła się na ekranie w wieku 4 lat. Klaudia zagrała między innymi w popularnych serialach: Złotopolscy, Pierwsza miłość oraz Hotel 52. Piękna aktorka pojawiła się również na dużym ekranie, zagrała bowiem w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas. Sporą popularność przyniósł jej także udział w pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami w Polsacie. Jej partnerem tanecznym był wówczas Tomasz Barański, z którym Klaudia miała burzliwy romans.

Halejcio dorobiła się już sporej fortuny, zatem niedawno kupiła sobie piękny dom. Aktorka była pochłonięta remontem i urządzaniem wnętrz, o czym regularnie informowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Klaudia jest dumna ze swojego nowego mieszkania, tym bardziej, że urządzała je sama. Wcześniej fani aktorki mogli podziwiać jej sypialnię, obecnie natomiast gwiazda pochwaliła się luksusowym salonem z kominkiem:

Mój dom gotowy! Uporałam się prawie z remontem! Teraz tylko odpoczywać – napisała.

Salon celebrytki prezentuje się niezwykle okazale. Klaudia urządziła go ze smakiem, nie brakuje również w tle świątecznych akcentów. Fani aktorki natychmiast zachwycili się zaprezentowanym ustrojonym wnętrzem swojej idolki. Pod zdjęciem można przeczytać sporo miłych komentarzy:

  • Jak pięknie urządzony
  • Prawdziwa Bajka!
  • Klaudia masz świetny gust
  • Elegancko a jednocześnie przytulnie
  • Przepiękne mieszkanie
  • Wszystko dopracowane, każdy szczegół.
  • Chcemy więcej zdjęć

Jak wam się podoba nowe gniazdko Klaudii?

View this post on Instagram

⭐Kto z przejęciem i wypiekami na twarzy ubiera choinkę???? , czeka na pierwszą gwiazkę, rozpakowuje prezenty od św. Mikołaja ????????, sprawdza, czy zwierzęta mówią w tę noc ludzkim głosem? ❓???? . Najgłośniej śpiewa kolędy, zachwyca się szopką? . Przyznaje Sie JA ???????????? Moj Dom Gotowy ! Uporalam Sie prawie z remontem ‼️???????????????????????? Teraz tylko odpoczywać ????????????????????????⭐ A ty gotowy na święta ? TAK ⭕ czy NIE ❌ ? ☺ #sofa : @meble_rosanero #stolikkawowy @eichholtzbyclue #dekoracje @tendom.pl ———————————————— #dom #swieta #abmlifeisbeautiful #christmas #christmastree #christmastime #christmasmagic #hgtv #holidayhome #holidayhomedecor #homefortheholidays #ambiance #magic #abmlifeiscolorful #decor #days

A post shared by Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio) on

Ilona Felicjańska pokazała, co obecnie dzieje się w jej domu! Otrząsnęła się już po pobiciu?!

Małgorzata Rozenek pokazała swój bajeczny salon w świątecznym wydaniu! Nie możemy wyjść z podziwu!

Jak mieszkają Camilla z Karolem? Wystrój ich domu mówi wszystko o guście księżnej Kornwalii!


Klaudia Halejcio w swoim nowym salonie

Klaudia Halejcio w swoim nowym salonie

Klaudia Halejcio dom

Klaudia Halejcio dom

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×