Szukaj

Ciężarna Klaudia Halejcio pochwaliła się swoimi zachciankami. Zajada się pysznościami w luksusowym wieżowcu

Klaudia Halejcio, ciążowe zachcianki

Klaudia Halejcio, ciążowe zachcianki

Klaudia Halejcio już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Jak każda ciężarna kobieta ma zachcianki. Na Instagramie pokazała, jak teraz się odżywia. Prawdziwy z niej głodomór.

Klaudia Halejcio w walentynki podzieliła się ze swoimi fanami radosną informacją. Aktorka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Wpis został opatrzony pięknymi fotografiami, na których wspólnie z partnerem, Oskarem, uwiecznili chwile swojej radości.

Informacja o ciąży zrobiła na internautach ogromne wrażenie. W komentarzach zasypali gwiazdę lawiną gratulacji. Nie zabrakło również zaskoczenia, ponieważ wszyscy po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda wybranek aktorki, z którym w niedalekiej przyszłości planuje wziąć ślub.

Halejcio jest obecnie jedną z najpopularniejszych Influencerek. Na Instagramie publikuje piękne kadry, na których widać jej ciążowy brzuszek oraz rozprawia na temat płci dziecka i dawnych zabobonów, które pozwalały ją poznać. Tym razem pokazała, jakie ma zachcianki. Dieta odeszła w zapomnienie.

Klaudia Halejcio – jak się odżywia w ciąży?

Klaudia opublikowała kolejne kadry, na których pokazała internautom, w jaki sposób się teraz odżywia. Gwiazda wypoczywa w eleganckim apartamencie, z którego można podziwiać panoramę Warszawy. Wewnątrz panuje przytulna atmosfera. Aktorka ma na sobie jasną, obcisłą sukienkę, która uwydatnia jej brzuszek. Widzimy ją siedzącą tuż obok niskiego stolika, na którym rozstawione są apetyczne potrawy.

Przyszła mama dogadza sobie w ciąży i spełnia wszystkie swoje zachcianki. Tym razem zdecydowała się na kuchnię meksykańską, która słynie z ostrych smaków. Tuż przed nią na talerzu znajduje się podwójna porcja taco oraz quesadillas. Nieco dalej w niskich pojemnikach znajdują się nachosy, obok których ustawiono aromatyczne sosy.

Nic się nie zmieniło, najlepszy wieczór to taki przy ulubionym jedzeniu i najlepszym filmie.

Klaudia już podczas spotkania z przyjaciółką, Gosią, pisała o swoich zachciankach. Panie podczas wspólnie spędzanego babskiego dnia zajadały się ze smakiem różnymi przekąskami:

Słodko czy słono – jakie są Wasze ulubione przekąski / zachcianki?
Jest taki czas, że można pozwolić sobie na więcej, my dzisiaj poległyśmy.
Skoro już ciągniemy z Gosią ten cudowny babski dzień, to jest on pretekstem do zafundowania sobie iście królewskiej uczty. LODY i inne słodko-słone dobroci.

Czy są wśród was przyszłe lub obecne mamy? Jakie najdziwniejsze zachcianki miałyście?


Klaudia Halejcio - co je w ciąży

Klaudia Halejcio - co je w ciąży

Klaudia Halejcio - co je w ciąży

Klaudia Halejcio - co je w ciąży

Klaudia Halejcio - co je w ciąży

Klaudia Halejcio - co je w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×