Szukaj

Klaudia Gawor wygrała „X-Factora” i zniknęła na 7 lat. Teraz powraca z wielką premierą. Bardzo się zmieniła?

Klaudia Gawor stała się rozpoznawalna po tym, jak wygrała 3 edycję programu X Factor. W finale pokonała nawet Grzegorza Hyżego. Jak zmieniła się przez siedem lat? Przy okazji premiery jej nowego projektu, możemy zobaczyć jej metamorfozę.
Klaudia Gawor powraca

Klaudia Gawor powraca

Klaudia Gawor w wielkim finale wystąpiła w duecie z Edytą Górniak. Wszyscy z niecierpliwością czekali na rozwój jej dalszej kariery. Jednak po wygranej wszystko ucichło. Co dziś robi i jak zmieniła się na przestrzeni tych 8 lat?

Klaudia Gawor: początki kariery

Klaudia Gawor pochodzi z Krakowa. W 2013 roku zdecydowała się wziąć udział w programie X Factor i na pewno nie żałuje tej decyzji, gdyż to ona wygrała ten program. Już w czasie castingu zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. W dalszym etapie show trafiła pod skrzydła Kuby Wojewódzkiego i dostała się do finału. W ostatnim odcinku pokonała Wojciecha Ezzata i Grzegorza Hyżego.

Wszyscy spodziewali się, że jej kariera szybko się rozwinie. Patrząc chociażby na sukces jaki odniósł zdobywca drugiego miejsca. Jednak o zwyciężczyni X Factora stało się cicho, a ona sama mówiła, że sława nigdy jej nie pociągała. W wywiadzie dla gazetakrakowska.pl powiedziała:

Szum wokół programu bywał dla mnie przytłaczający. Kiedy się zaczyna intensywne życie w mediach, człowiek zaczyna ubierać trochę grubszą skórę. Dopiero gdy się wraca do domu, to można być w pełni sobą, niczym się nie przejmować i robić swoje. Ale nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie.

Po zwycięstwie Klaudia przez chwile próbowała podbić rynek muzyczny z utworem Lekkość życia słów, jednak nie spotkało się to z dużym odzewem. Wokalistka usunęła się wtedy w cień i zniknęła z show-biznesu. Jednak pozostawała aktywna na Instagramie, dzięki czemu wiemy co u niej słychać.

Klaudia Gaor powraca. Jak teraz wygląda?

Czy Klaudia Gawor bardzo zmieniła się na przestrzeni tych 7 lat? Niekoniecznie. Nadal jest pogodną, uśmiechniętą dziewczyną z długimi włosami. Jednak przyszykowała dla fanów niespodziankę. Wreszcie wraca na scenę muzyczną z nowym projektem.

Klaudia Gawor niebawem wyda nową płytę. Wokalistka na tę okazję stworzyła kanał na YouTube. Będzie tam można obejrzeć materiały z nagrań, a potem już same utwory.

Siema! Odpaliłam kanał na YouTube! LINK in BIO!
Na razie lekkie intro, ale wracam do Was z czymś bardzo smacznym!
To na tym kanale będę publikować materiały z powstawania płyty, a docelowo utwory, które się na niej pojawią. Szczerze?
Chcę już w końcu pokazać co dla Was mam!

Nowe zdjęcia Klaudii Gawor w galerii.


Klaudia Gawor obecnie

Klaudia Gawor obecnie

Klaudia Gawor z partnerem

Klaudia Gawor z partnerem

Klaudia Gawor na studiach

Klaudia Gawor na studiach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×