Szukaj

Klaudia Gawor 7 lat temu wygrała „X-Factora”. Wreszcie wydała pierwszy singiel. Będzie hit?

Klaudia Gawor

Klaudia Gawor

Klaudia Gawor, która w 2013 roku wygrała X-Factora, wraca z nową piosenką. Na premierowy materiał fani wokalistki czekali aż siedem lat. Czy Jesteś ikoną będzie hitem?

Klaudia Gawor była objawieniem trzeciej edycji X-Factora. Jej opiekunem w programie był Kuba Wojewódzki, który bardzo dbał o swoją podopieczną. Wokalistka zdradziła, że nawet wybierał jej sukienki, w jakich prezentowała się na scenie.

W wielkim finale talent-show wokalistka wystąpiła w duecie z samą Edytą Górniak, która mówiła, że wróży Klaudii świetlaną karierę. W decydującym starciu Gawor pokonała Grzegorza Hyżego. Wszystko wskazywało, że pójdzie jak burza. Tymczasem po nagraniu piosenki na potrzeby programu, Klaudia zniknęła z mediów.

Nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie – tłumaczyła w wywiadzie dla gazetakrakowska.pl.

Klaudia pojawiła się w X-Factorze jako maturzystka. W 2017 roku chwaliła się obroną pracy licencjackiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z Instargama możemy się dowiedzieć, że się zaręczyła. Często pozuje ze swoim narzeczonym.

Klaudia Gawor – Jesteś ikoną. Nowa piosenka zwyciężczyni X-Factora

Dlaczego wokalistka po wygranej w X-Factorze nie poszła za ciosem i na siedem lat zrezygnowała z kariery?

Szum wokół programu bywał dla mnie przytłaczający. Kiedy się zaczyna intensywne życie w mediach, człowiek zaczyna ubierać trochę grubszą skórę. Dopiero gdy się wraca do domu, to można być w pełni sobą, niczym się nie przejmować i robić swoje. Ale nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie – przyznała w wywiadzie.

W lutym Klaudia otworzyła kanał na YouTubie, na którym obiecała dzielić się swoją pracą nad płytą oraz nowymi utworami, ale oprócz filmiku powitalnego oraz #hot16challenge2 niczego tam nie znajdziemy. Na początku tygodnia na Instagramie wokalistka zaprezentowała nowe zdjęcie i zapowiedziała prawdziwy powrót. Nowy utwór opublikowała w internecie 2 lipca, tuż przed północą. Trzeba przyznać, że w czerwonym garniturze piosenkarka wygląda imponująco.

Wracam, tęskniłam! – napisała Klaudia pod zdjęciem.

Na powrót Klaudii czekali jej fani. W komentarzach często podkreślają, że od kibicują jej od początku i z niecierpliwością czekają na debiutancki album. Zapowiedzią krążka jest pierwszy singiel od czasów X-Factora. Czy ma szansę stać się hitem? Posłuchajcie.


Klaudia Gawor

Klaudia Gawor

Klaudia Gawor obecnie

Klaudia Gawor obecnie

Klaudia Gawor z partnerem

Klaudia Gawor z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×