Zrozpaczona Klaudia El Dursi przekazała fanom smutne wieści. To już naprawdę koniec i nie ma czego ratować. „Zamykam pewien etap”

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi przekazała w social mediach bardzo smutne wieści. Modelka i prowadząca Hotel Paradise przyznała, że kończy się ważny etap w jej życiu. Na pewno nie jest to dla niej łatwy moment. 

Klaudia El Dursi zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. Modelka o bardzo egzotycznej urodzie tak bardzo spodobała się jury, że szybko otrzymała Złoty Bilet, czyli przepustkę, która zagwarantowała jej zamieszkanie w domu modelek i modeli bez konieczności dalszej eliminacji.

Chociaż uwielbianego show nie udało się wygrać, to i tak na stałe znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Potencjał celebrytki szybko został dostrzeżony przez stację, a ta zaproponowała jej poprowadzenie programu. Okazała się idealną kandydatką na gospodynię Hotelu Paradise. Randkowe reality show doczekało się już kilku edycji, a Klaudia nieustannie podróżuje po świecie, gdzie czuwa nad relacjami uczestników programu.

Absorbująca i wymagająca długich wyjazdów praca, ani trochę nie przeszkadza jej w prowadzeniu udanego życia prywatnego. Od kilku lat tworzy udany związek z Jackiem Leszczyńskim, z którym ma syna 7-letniego syna Jasia. Razem wychowują także 12-letniego Dawida, który jest owocem jej poprzedniej relacji.

Klaudia El Dursi przekazała smutne wieści

Klaudia El Dursi nie tylko prowadzi uwielbiany przez widzów program, ale ma też wiele innych zawodowych zobowiązań. Występuje w kampaniach reklamowych i bierze udział w wielu branżowych wydarzeniach. To wszystko łączy oczywiście z opieką nad dziećmi i prowadzeniem domu. Modelka miała też własną firmę odzieżową, ale właśnie przekazała smutne wieści.

Zdaje się, że gwiazda postanowiła zrezygnować z prowadzenia swojego biznesu. Na stories pokazała, że zaczyna pakować rzeczy, a nawet oznajmiła, że kończy się pewien etap w jej życiu.

 No to zamykam pewien etap w moim życiu – napisała na zdjęciu.

Nie wiadomo, dlaczego zdecydowała się na ten krok, ale szalejąca inflacja i kryzys gospodarczy na pewno nie sprzyjają prowadzeniu własnego biznesu.

Przypomnijmy, że wiele gwiazd może się pochwalić własnymi markami. Swoje biznesy prowadzą między innymi: Anna Lewandowska, Kasia Cichopek, Małgorzata Rozenek, Ola Żebrowska i wiele innych znanych kobiet.

Znaliście markę odzieżową Klaudii?


Klaudia El Dursi zamyka firmę

Klaudia El Dursi zamyka firmę

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×