Klaudia El Dursi pokazała się w sukni ślubnej! Gwiazda wygląda zjawiskowo. Jaka z niej piękna panna młoda

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi od wielu lat jest szczęśliwą mamą, a u swojego boku ma wymarzonego partnera. Całkiem niedawno mówiła o ślubie z Jackiem, a teraz pokazała się w wymarzonej kreacji.

Klaudia El Dursi swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w programie Top Model. Gdy tylko pojawiła się na castingu do show, wzbudziła zachwyt nie tylko widzów, ale też jury. Joanna Krupa natychmiast podjęła decyzję o tym, by podarować jej Złoty Bilet.

Ta nagroda upoważniła ją do tego, by bez dalszych zmagań znaleźć miejsce w domu modelek. Chociaż nie udało jej się wtedy wygrać show, na dobre znalazła swoje miejsce na ekranie. Stacja TVN szybko odkryła jej potencjał i charyzmę i zaproponowała posadę prowadzącej Hotelu Paradise.

Prowadząca odpoczywa podczas wiosennej ramówki, ponieważ jej program nie pojawi się na antenie. Wiadomo za to, że jesienią ponownie ma wrócić na ekrany i tym razem być nagrywany w Kostaryce.

Absorbującą pracę w show-biznesie prezenterka łączy z udanym życiem prywatnym. Jest mamą dwóch synów: 12-letniego Dawida i 7-letniego Jana. Jej życiowym partnerem jest Jacek Leszczyński, czyli ojciec młodszego z synów.

Klaudia El Dursi pokazała suknię ślubną

Klaudia ostatnio ma znacznie więcej swobody. Udało jej się w końcu nadrobić czas, który spędzała na wyjazdach za granicę i dopina remont nowego mieszkania. Gwiazda kupiła przestronny apartament, który urządza już od wielu miesięcy. Teraz jednak prace mocno posunęły się do przodu i niemal wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Prowadząca Hotel Paradise bardzo długo czekała na moment, gdy zadebiutowała z partnerem na czerwonym dywanie. Jacek przez lata unikał blasku fleszy i trzymał się z dala od show-biznesu.

Oj, musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim Jacek będzie gotowy wyjść ze mną na salony. Nie wiem, czy jest już gotowy na starcie z blaskiem fleszów i fotoreporterami. Jacek z natury lubi towarzystwo bliskich. Niespecjalnie chce poznawać nowe osoby, a nie oszukujmy się na imprezach biznesowych, to jest standard. Jacek jest zamknięty w sobie i nie wszystkich do siebie dopuszcza. Ale może kiedyś uda mi się go wyciągnąć – zdradziła w rozmowie z Faktem.

W ostatnim czasie gwiazda nie ukrywa już związku i planów na przyszłość. Jakiś czas temu stanowczo negowała ślub i formalizację związku. Niedawno mówiła już w zupełnie innym tonie.

Gdybyśmy rozmawiali dwa lata temu (o ślubie – przyp. red.), to bym powiedziała: Nie, w ogóle, absolutnie nie i bym się zapierała rękoma i nogami. Ale kobieta zmienną jest i czasami mam takie myśli. […] Chociaż coraz częściej myślę o tym, że mając dwójkę dzieci, jednak może fajnie by było może sformalizować ten związek, że gdzieś tam dać przykład, ale jakoś mam takie luźne do tego podejście. Być może to się zmieni, a może nie – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem.

Wygląda na to, że Klaudia zdecydowanie zmieniła zdanie. Na Instagramie można ją zobaczyć w czasie przymiarki sukni ślubnej. W kreacji o kroju syrenki wygląda wręcz zjawiskowo. Nie wyjawiła jednak, czy to kreacja, w której zamierza powiedzieć tak, lub jedynie kolejna współpraca w roli modelki. Jedno jest pewne, przyszły mąż oszalałby ze szczęścia, widząc ją w tej sukni.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi - sylwester 2022

Klaudia El Dursi - sylwester 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×