Szukaj

Klaudia El Dursi szykuje się do ślubu! Już wie, jak będzie wyglądać jej suknia

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi coraz poważniej myśli o ślubie, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. W tej samej rozmowie zdradziła, że wie już jak powinna wyglądać jej wymarzona suknia.

Klaudia El Dursi zgłosiła się do ósmej edycji programu Top ModelJuż na castingu zachwyciła jurorów, którzy podarowali jej Złoty Bilet. Dzięki temu ominęła jeden z etapów, tzw. bootcamp i od razu zamieszkała w domu modelek. Chociaż ostatecznie nie wygrała programu, otworzył jej on drzwi do kariery.

El Dursi została prowadzącą program Hotel Paradise. W swojej roli odnalazła się znakomicie, co przyniosło jej spore grono wiernych fanów, którzy śledzą jej konto w social mediach, oglądają wywiady.

Klaudia El Dursi o swoim ślubie. Dlaczego zmieniła zdanie?

Modelka łączy karierę z życiem rodzinnym. Jest mamą dwóch synów Jasia i Dawida, których wychowuje ze swoim długoletnim partnerem Jackiem. Chociaż El Dursi do niedawna była daleka od legalizacji związku, wygląda na to, że zmieniła zdanie. W rozmowie z Fleszem powiedziała, że coraz częściej o tym myśli:

Coraz częściej myślę, że ślub to może wcale nie taki zły pomysł.

Prowadząca Hotel Paradise dodała, że kiedyś wzbraniała się przed ślubem. Powodem był fakt, że przerażała ją sama organizacja tego wydarzenia. Dziś obawia się tego coraz mniej:

Fakt, kiedyś wzbraniałam się przed ślubem. Zawsze jestem w niedoczasie i nie wyobrażałam sobie, jak i kiedy miałabym tę uroczystość zorganizować. Dziś myślę, że warto go wziąć. Nawet dla dzieci, dla których jesteśmy wzorem, żeby pokazać im, że małżeństwo jest czymś dobrym i fajnym.

Klaudia El Dursi, która z wykształcenia jest krawcową, już wymyśliła projekt wymarzonej sukni. Deklaruje, że gdy przyjdzie na to odpowiedni moment, sama ją sobie stworzy:

Już ją widzę! Gorsetowa góra bez ramiączek, dopasowana w talii i na biodrach, rozszerzająca się ku dołowi – typowa syrenka. Gdy tylko przyjdzie odpowiedni moment, sama ją sobie uszyję!

Trzymamy kciuki, by modelce udało się spełnić te plany.


Klaudia El Dursi w białej kurtce

Klaudia El Dursi w białej kurtce

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Klaudia El Dursi — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×