Szukaj

Klaudia El Dursi kupiła nowe mieszkanie. Jak tam luksusowo! Pochwaliła się wystrojem

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi już powoli szykuje się do przeprowadzki. Gwiazda pochwaliła się tym, jak będzie wyglądało jej nowe mieszkanie. Na pewno nie zabraknie luksusowych dodatków. 

Klaudia El Dursi po raz kolejny została prowadzącą programu Hotel Paradise 2. Influencerka i uczestniczka ósmej edycji Top Model rewelacyjnie sprawdziła się w roli gospodyni show. Ogromną popularność przyniosło jej właśnie modowe show, w którym zdobyła wysokie piąte miejsce. Jakiś czas temu próbowała swoich sił również jako aktorka. Mogliśmy oglądać ją oglądać m.in. w BrzydUli, Prosto w serce, czy Jak się pozbyć cellulitu. Klaudię męska część publiczności zdecydowanie może kojarzyć jako wodziankę występującą w show Kuby Wojewódzkiego.

Kariera Klaudii zdecydowanie nabrała rozpędu po jej udziale w programie Top Model. Pomimo że show nie udało się wygrać, to zapewniło jej ono kolejne propozycje pracy. Prowadząca Hotel Paradise regularnie udziela wywiadów, oraz pojawia się na salonach. Cały czas nie przestaje ona także prowadzić swojego biznesu. 31- latka ma własną pracownię krawiecką, w której tworzy suknie na specjalne zamówienie. Cieszą się one ogromną popularnością. Oprócz własnej firmy i medialnej kariery Klaudia spełnia się także w roli matki. Modelka ma dwóch synów-Dawida i Jasia. Od kilku lat jest w stałym związku z ojcem swojej młodszej pociechy. Już wkrótce całą rodzinę czeka prawdziwa rewolucja.

Klaudia El Dursi o swoim nowym mieszkaniu

Rozkręcająca się kariera Klaudii i pojawiające się ciągle nowe propozycje zdecydowanie odbiły się na jej finansach. Prowadząca miłosne show już niebawem będzie mogła przenieść się do nowego, znacznie większego mieszkania. Czteroosobowej rodzinie zdecydowanie przyda się nowe gniazdko. Z opowieści modelki wynika, że wszystko ma już zaplanowane i będzie tam naprawdę luksusowo.

Będzie w moim stylu. Będzie nowocześnie. Beż z połączeniem brązowego lustra, złota i białego kamienia – tak opisała swoją nową kuchnię w rozmowie z „Party”.

Zdradziła również, że w nowym mieszkaniu będą znajdowały się aż trzy łazienki. Liczymy na to, że Klaudia pochwali się zdjęciami tego wyjątkowego miejsca.

 


Klaudia El Dursi w programie Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi w programie Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi z rodziną

Klaudia El Dursi z rodziną

Klaudia El Dursi w modnych spodniach

Klaudia El Dursi w modnych spodniach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×